0
Nedelja 26.09.2010.
21:21

Trezege srušio Sevilju

Fudbaleri novog prvoligaša Erkulesa pobedili su večeras na svom terenu ekipu Sevilje rezultatom 2:0 u meču petog kola španske Primere.

Presudio Sevilji - David Trezege

Oba gola za Erkules postigao je francuski internacionalac David Trezege u 21. i 38. minutu.

Ranije danas odigrano je četiri meča petog kola Primere, u kojima je Espanjol golom Vaskeza pobedio Osasunu, a Hetafe je na gostovanju Rasingu takođe minimalno trijumfovao pogotkom Mata  24. minutu.

Fudbaleri Atletika pobedili su večeras u Madridu ekipu Saragose rezultatom 1:0. Jedini gol na meču postigao je Dijego Kosta u 20. minutu.

Domaći su meč završili sa 10 igrača, jer je u 60. minutu isključen Rejes. Za ekipu Saragose ceo meč je odigrao srpski reprezentativac Ivan Obradović.

Valensija je sinoć pobedila na gostovanju Hihon 0:2, dok je Barselona slavila u Bilbaou 1:3. Levante i Real igrali su bez golova.

Prvo mesto na tabeli drži Valensija sa 13 poena, dok je Barselona druga sa 12.