0
Subota 11.09.2010.
17:31 >> 20:52h

Novi neuspeh Štutgarta

Fudbaleri Frajburga pobedili su danas na svom terenu ekipu Štutgarta rezultatom 2:1 u meču trećeg kola Bundeslige.

Golove za Frajburg postigli su Sise u 58. i Šuster u 71. Jedini strelac za goste bio je Pogrebnjak u 27. minutu. Zdravko Kuzmanović odigrao je svih 90 minuta, a Štutgart je ostao zakucan na dnu tabele sa tri poraza, dok je Frajburg došao do dugog trijumfa.

Fudbaleri Bajerna i Verdera igrali su večeras u Minhenu bez golova u derbi meču trećeg kola Bundeslige.

Hanover i Leverkuzen igrali su 2:2. Pogotke za domaći tim dali su Ja u 20. i Abdelaue u 50. minutu, dok su golove za goste postigli Derdijok u 62. i Helmes u 90. minutu.

Dortmund je na svom terenu u potpunosti nadigrao danas bledi Volfsburg rezultatom 2:0 golovima Sahina u 50. i Kagave u 67. minutu.

Ajntraht je u gostima nadigrao Menhengladbah 4:0. Golove za goste postigli su Keler u 24, Gekas u 35. i 64. minutu i Ohs u 50. Hamburger i Nirnberg igrali su 1:1. Domaći su poveli u 61. minutu golom Matijsena, a izjednačio je Pinola u 82. iz penala.

Sutra će se sastati Majnc - Kajzerslautern i Keln - Sent Pauli. Hofenhajm je u petak pobedio Šalke 2:0.

U utakmicama 3. kola fudbalskog prvenstva Nemačke postignuti su sledeći rezultati: