0
Nedelja 29.08.2010.
22:46

Ubedljiva pobeda Milana

Fudbaleri Milana pobedili su večeras na svom terenu ekipu Lećea rezultatom 4:0 u meču prvog kola Serije A, a Miloš Krasić je neslavno debitovao za Juventus.

Golove za Milan postigli su Pato u 16. i 28. minutu, kao i Silva u 23. i Inzagi u 90. minutu. Milanezi su pokazali da imaju ozbilju ekipu u kojoj ima mesta i za Ibrahimovića. Meč je rešen već u prvih pola časa igre sa dva gola fenomenalnog brazilca Pata i jednog pogotka zemljaka Silve. Iskusni Inzagi je na kraju samo zakucao ekser na sanduk za 4:0 - sjajan start Milana u Seriji A.

Miloš Krasić se nije proslavio na debiju u dresu Juventusa, jer je njegova ekipa pretrpela poraz u Bariju od 1:0. Jedini gol na meču postigao je Donati u 43. minutu. Srpski reprezentativac Miloš Krasić igrao je u prvom poluvremenu, ali je zamenjen u drugom delu meča.

Fiorentina, koju predvodi Siniša Mihajlović, igrala je 1:1 na svom terenu sa Napolijem. Gosti su poveli golom Kavanija u sedmom minutu, a izjednačio je D'Agostino u 49.

Kjevo je savladao Kataniju 2:1. Pogotke za domaći tim postigli su Moskardeli u 14. i Pelisije u 83. minutu iz penala. Jedini gol za goste dao je Rikiuti u 22. minutu. Parma je golovima Bojinova u 11. i Moronea u 45. minutu savladala Brešu 2:0.

Sampdorija je nadigrala Lacio 2:0. Pogotke za klub iz đenove postigli su Kasano u 60. minutu iz penala i Guberti u 71. Palermo i Kaljari igrali su bez golova. đenova je sinoć pobedila Udineze 1:0, dok u meču Roma - ćezena nije bilo golova. Sutra će igrati Bolonja i Inter.