Sreda 22.05.2019.
19:52
Vestionline, B92 A

Spektakl u Inđiji – tri gola domaćina, Dinamo završio meč bez trenera i igrača

Fudbaleri Inđije su sa 3:0 savladali Dinamo iz Vranja u prvom meču baraža koji će odrediti poslednjeg učesnika Superlige za sledeću sezonu.

pixabay.com

Utakmica je praktično rešena u prvih pola sata, kada je domaći tim postigao sva tri pogotka i iskoristio “ofanzivnu postavku“ ekipe trenera Dragana Antića.

Vranjanci su utakmicu završili bez šefa stručnog štaba koji je dobio crveni karton, a prethodno je teren morao da napusti i Lefteris Macukas.

Domaći su poveli već u četvrtom minutu meča, iz jedanaesterca koji je realizovao Ivan Rogač, ali tek iz drugog puta.

Naime, arbitri su signalizirali da su fudbaleri iz Vranja ranije ušli u kazneni prostor, pa je odbrana njihovog golmana Nikole Lakića bila uzaludna.

Na 2:0 je već u 22. minutu povisio Srđan Dimitrov, da bi konačan rezultat postavio Nikola Dimitrijević, deset minuta kasnije.

Revanš meč je na programu u nedelju, a domaćin će biti ekipa Dinama.