Sumnjiv gol Partizana u nadoknadi vremena (VIDEO)

fkpartizan.rs
Duel Ilića i Rikarda

Partizan: Stojković - Miletić, Pavlović, Valijente, Urošević - Zdjelar, Šćekić, Pantić, Ivanović - Nikolić i Rikardo.

Napredak: Ni. Petrović - Aksentijević, Ostojić, Obradović, Deak, Ne. Petrović - Đorić, Marinković, Ivanović - Alivodić i Ilić.

- 94. minut - GOL! 2:1! Aleksandar Šćekić!

Veoma sumnjiva sudijska odluka!

Posle kornera, lopta se odbila do Valijentea koji je ubacio u peterac gde je Šćekić glavom šutirao, prvo se činilo da je Petrović loptu sklonio sa gol linije, ali je sudija Bojan Nikolić procenio da je lopta prešla gol liniju i da je to pogodak za crno-bele i da su došli do preokreta.

- 87. minut - Napadi crno-belih ne prestaju ali se Kruševljani dobro brane!

- 80. minut - Danilo Pantić je bio sa loptom napravio sjajan lažnjak, ali je centaršut levom nogom bio loš i bez ikakvih problema po odbranu Napretka.

- 72. minut - Ređaju se napadi Partizana ali i dalje bez prave završnice!

- 63. minut - GOL! 1:1! Danilo Pantić!

Zdjelar je nakon velike požrtvovanosti uspeo da dođe do lopte i da je ubaci u kazneni prostor Napretka, čiji su igrači uspeli da se odbrane, da bi lopta potom došla do Uroševića, koji je prosledio Saši Iliću, a kapiten Partizana je uposlio Danila Pantića koji je iz neposredne blizine doneo Partizanu izjednačenje

- 54. minut - Tošić je izveo slobodan udarac, ali je posle nešto manjih problema Petrović uspešno odbranio.

- Poluvreme!

- 48. minut - Velika šansa za Đorđa Ivanovića!

Šutirao je sa šest metara ali lopta odlazi pored leve stative.

- 45. minut - Rikardo je dobio loptu od Miletića ali je šutirao pravo u Petrovića, lopta se potom odbila do Šćekića koji je prebacio čitav gol.

- 38. minut - Stativa!

Alivodić je izveo prekid sa desne strane, Rušević šutirao glavom i pogodio stativu.

- 34. minut - Velika šansa za Partizan!

Posle solo-prodora Pantića lopta dolazi do Miletića koji je upošljava potpuno samog Nemanju Nikolića, ali ovaj nije uspeo iz neposredne blizine da savlada Nikolu Petrovića.

- 28. minut - Odličan prodor Slobodana Uroševića koji je ušao u šesnaesterac Kruševljana ali se nije baš proslavio u završnici napada.

- 20. minut - GOL! 0:1! Andrej Ilić!

Dobar centaršut sa desne strane Aksentijevića i udarac Alivodića... Stojković dobro reaguje ali se lopta odbija do Ilića koji je bez problema trese mrežu Partizana.

- 17. minut - Bez ozbiljnijih prilika za sada na stadionu Partizana...

- 7. minut - Prekid utakmice zbog povika sa tribina koji su bili upućeni upravi Partizana i predsedniku Srbije, Aleksandru Vučiću!

- 4. minut - Prva šansa na utakmici za crno-bele, ali Danilo Pantić nije bio baš najprecizniji.

- Od samog starta utakmice sa tribina se može čuti "Uprava, napolje"!

- Utakmica je počela...

Crno-beli se grčevito bore za mesto koje vodi u Evropu. Čukarički beži za bod na trećem mestu, Mladost iz Lučana vreba sa bodom manje. Mada peti tim na tabeli danas gostuje Crvenoj zvezdi.

Napredak je vrlo nezgodan protivnik po Partizan. U prethodnih pet ligaških duela tim iz Humske 1 nije pobedio Kruševljane: tri remija i dve pobede Napretka. Uključujući poslednji susret u Superligi 31. marta, završen minimalnom pobedom sastava trenera Milorada Kosanovića 1:0.

U Kupu je Partizan uspeo da sa 4:0 izbaci današnjeg protivnika u četvrtfinalu.

U 33. kolu su izabranici Sava Miloševića nadigrali Mladost 2:1, Napredak je izgubio od Čukaričkog 5:2.