Četvrtak 25. 12. 2025.
Beograd
160
  • Novi Sad
    170
  • Niš
    140
  • Kikinda
    160
  • Kraljevo
    150
  • Kruševac
    150
  • Leskovac
    150
  • Loznica
    140
  • Negotin
    190
  • Ruma
    170
  • Sjenica
    120
  • Vranje
    130
  • Vršac
    140
  • Zlatibor
    140
  • Zrenjanin
    170
0
Subota 13.04.2019.
21:44
Vestionline A

Milojević: Bila je dobra utakmica uz dobro navijanje

Trener fudbalera Crvene zvezde zadovoljan je posle trijumfa nad Radničkim na startu plej-ofa Superlige.

MN Press
Milojević na meču protiv Radničkog

- I pre meča sam javno čestitao Radničkom na jako dobroj sezoni, zasluženo su Nišlije tu gde jesu. Za ekipe koje vodi moj kolega Nenad Lalatović karakteristična je agresivnost i temperament, čega ne bi bilo bez njega na klupi. Zato je i posebna čar kada se sastanemo i zato su vrlo nezgodni na svim delovima terena - rekao je Vladan Milojević.

Šef stručnog štaba crveno-belih odmah se okrenuo predstojećim izazovima, jer će njegovi puleni u utorak od 17h ugostiti Mladost u prvom meču polufinala nacionalnog Kupa.

- Mislim da smo zasluženo pobedili. Idemo dalje, znamo da je Lala zvezdaš i zato nam je unapred čestitao titulu, ali sam zaista obazriv što se toga tiče. Njemu hvala na lepim rečima. Okrećemo se Kupu i duelu protiv Mladosti, a želim da se sa kolegom Lalatovićem još jednom vidim i da odigramo dobru utakmicu u Nišu gde je finale.

Milojević je još jednom pohvalio ambijent koji su napravili navijači, jer se skoro 15.000 zvezdaša okupilo na tribinama Marakane.

- Teren je bio odličan, dobra utakmica uz sjajno navijanje. Sve je bilo korektno. Nas na startu plej-ofa, u prve tri utakmice čekaju dueli sa ekipama iz vrha, tek posle sa timovima iz donjeg dola tabele plej-ofa. Ovo je bio derbi, Radnički nam je bio najbliži bodovno, na četiri koraka i sada smo faktički osvojili cela tri boda, jer se posle podele ispostavilo da je do sada za pobedu bio jedan i po bod. Ima još dosta da se igra, mogu da budem generalno zadovoljan, ali nije još ništa gotovo, biće velika borba i za izlazak u Evropu - rekao je Milojević.

Trener šampiona Srbije osvrnuo se i na izlazak dvostrukog strelca Ričmonda Boaćija iz igre.

- Dobio je udarac u prvom poluvremenu, ne znam kakvo je tačno stanje. Nadam se da nije ništa strašno i ne bi bilo dobro da ostanemo bez bilo kog igrača u ovom trenutku - zaključio je Milojević.

POVEZANE VESTI

VIDEO VESTI
ŠTAMPANO IZDANJE
DOBITNIK
Sigma Pešić (59)
GUBITNIK
Sonja Biserko (71)
DNEVNI HOROSKOP
blizanci22. 5. - 21. 6.
Delujete optimistično i očekujete pozitivne odgovore. Međutim, trenutna situacija na poslovnoj sceni ne zavisi prvenstveno od vaše volje ili uticaja. Pravilno procenite redosled poteza i nemojte dozvoliti da vas neko preduhiti. Važno je da pažljivije birate reči koje izgovarate pred svojim partnerom koji je nervozan.
DNEVNI HOROSKOP
bik21. 4. - 21. 5.
Budite promišljeni pred osobom koja vas je zaintrigirala svojom pojavom ili pričom o poslovno finansijskoj saradnji. Konsultujete svoje saradnike, pre nego što donesete neku zvaničnu odluku. Više glava potencijalno može da smisli bolje rešenje. U susretu sa voljenom osobom, trebate uživati u ljubavi.
DNEVNI HOROSKOP
ovan21. 3. - 20. 4.
Susret ili rasprava sa jednom osobom na vas počinje da deluje zamorno. Osećate blagu rezignaciju, jer poslovni događaji ne idu u željenom pravcu. Ipak, nemojte dozvoliti da u vama prevlada nesigurnost i depresivno raspoloženje. Prijaće vam susret sa jednom bliskom ili dragom osobom, koja donosi vesti.
  • 2025 © - vesti online