0
Subota 13.04.2019.
19:19

Partizan pred praznim tribinama savladao Čukarički u važnom meču

Izabranici Save Miloševića ostvarili važnu pobedu nad Čukaričkim i osvojili tri boda pred praznim tribinama u prvom kolu plej-ofa Superlige Srbije.

MN Press
Fudbaleri Partizana se raduju pogotku protiv Čukaričkog

Fudbaleri Partizana osvojili su važna tri boda u meču protiv Čukaričkog. Strelci za crno-bele bili su Gomeš u 31, Zakarić u 52. i Zdjelar u 87. minutu. Partizan je uspeo da sačuva mrežu prvi put još od 23. februara i meča sa Proleterom.

Kraj meča!

90+2 - Urošević pokušava da postigne i četvrti gol, ali bez uspeha

87. minut - Gol za Partizan! Strelac je Saša Zdjelar - Saša Ilić je poslao loptu za svog imenjaka

82. minut - Gosti konstantno napadaju, ipak nema promene rezultata

74. minut - Korner za Čukarički

69. minut - Šansa za Uroševića, Ovusuova dobra reakcija i sprečava dalji napad

67. minut - Korner za Partizan, dobra intervencija Šapića

MN Press
Duel fudbalera Partizana i Čukaričkog

58. minut - Čukarički propušta veliku šansu

52. minut - Gol za Partizan! Strelac je bio Goran Zakarić na asistenciju Gomeša.

48. minut - Partizan opasniji u nastavku

Poluvreme

43. minut - Pokušaj Miletića da uveća prednost, ali rezultat ostaje nepromenjen

41. minut - Miletić pravi grešku što omogućava Čukaričkom da krene u kontru, ali bez uspeha

35. minut - Izabranici Save Miloševića golom Gomeša dobili samopouzdanje, pa sve više se odlučuju za agresivniju igru

MN Press

31. minut - Gomeš postiže gol za crno-bele, primio je loptu na oko 10 metara od gola što ga nije sprečilo da šutira i na kraju zatrese mrežu - 1:0 za Partizan

28. minut - Žuti karton za Stevanovića

25. minut - Odlična akcija gostiju preko sredine, ipak Slobodan Tedić prebacio gol

17. minut - Dobra šansa za domaći tim, ipak ostaje 0:0

10. minut - Partizan pritiska, ali nema prave šanse

4. minut - igra se uglavnom na sredini terena

Meč je počeo ...

Partizan: Stojković, Miletić, Ostojić, Pavlović, Urošević, Zdjelar, Šćekić, Zakarić, Ivanović, Pantić, Gomeš

Čukarički: Belić, Stevanović, Šapić, Kopitović, Bogosavac, Docić, Đorđević, Ovusu, Stojanović, Kajević, Tedić

Pre deset dana dva tima su odigrala meč u kojem je posle preokreta pobedu odneo Partizan (3:2). Strelci za crno-bele bili su Tošić dva puta i Rikardo Gomeš, dok su za Čukarički golove postigli Stojanović i Luković.