Dva kraja jednog meča: Liverpul na čelu, Fulam tone li tone (VIDEO)

U utakmici nepotpunog 31. kola Premijer lige "redsi" pobedili u Lodnonu s 2:1.

EPA/Andy Rain
Mitrović u retkoj prilici pored golmana Bekera i halfa Matipa

Fulamu, sva je prilika, nema spasa. Vratiće se u niži stepen takmičenja posle jedne sezone u najboljem društvu u koje ga je vratio trener Slaviša Jokanović. Pretrpeo je i sedmi poraz uzastopce, a deseti u poslednjih 11 mečeva. Istini na volju, tri protivnika uzastopno koje je dočekao su među najboljima u engleskom fudbalu. Mančester junajted je pobedio s 3:0, Čelzi s 2:1 s koliko i Liverpul sada.

Gosti su poveli u 26. minutu preko Sadija Manea, kojem je to bio 17. pogodak u sezoni. Do sada je najubojitiji Senegalac u jednoj sezoni Premijer lige bio Demba Ba sa 16 golova 2011/12. dok je bio u Vest Hemu.

U 74. minutu je izjednačio holandski napadač Rajan Babel, nekadašnji igrač Liverpula, ali je sedam minuta kasnije Džejms Milner iz penala doneo gostima tri značajna boda u trci za titulu. Aleksandar Mitrović je u Fulamovom timu odigrao ceo meč, a Lazar Marković nije bio ni na klupi.