0
Subota 16.03.2019.
19:33 >> 19:49h

Ćićarito za preokret i pobedu Vest Hema, od 1:3 do 4:3 (VIDEO)

Delovalo je da bi Hadersfild mogao da donese nadu svojim navijačima da je opstanak u Premijer ligi ipak moguć, ali onda je Vest Hem napravio senzacionalan preokret za 15 minuta.

twitter.com/westhamutd

Najviše izbuđenja bilo je u Londonu gde je Vest Hem pobedio Hadersfild sa 4:3, dok je i Lester u triler finišu stigao do bodova u Barnliju.

Kapiten Mark Nobl je doveo Vest Hem u prednost već u 15. minutu i to udarcem iz penala, ali su gosti do kraja poluvremena uspeli da preokrenu rezultat. Bakuna i Ahern-Grant su preokrenuli do odlaska na poluvremen, da bi Ahern-Grant postigao još jedan gol u 65. minutu za prednost gostiju od 1:3.

Malo ko je očekivao da će "čekićari" posle toga stići i do boda, ali stigli su i do sva tri. Prvo je Anđelo Ogbona u 75. minutu smanjio na 2:3, da bi Meksikanac Havijer Ernandez Čičarito u rasponu od osam minuta postigao dva gola za pobedu domaćina. Prvo je mrežu zatresao u 84. a potom i u drugom minutu nadoknade.

Barnli je na "Turf Moru" poražen od Lestera, koji je od četvrtog minuta igrao sa igračem manje zbog isključenja štopera Gerija Megvajera. Ipak "lisice" su u 33. minutu povele preko Medisona, da bi im pobedi u 90. minutu doneo iskusni Ves Morgan.

Uzbuđenja je bilo i u Bornmutu gde je gostovao Njukasl. Solomon Rondon je doveo goste u prednost u 5. minutu nadoknade prvog poluvremena, da bi King sa dva gola preokrenuo rezultat. Ipak, bod gostima doneo je Riči u četvrtom minutu nadoknade vremena.