Petak 5. 12. 2025.
Beograd
160
  • Novi Sad
    170
  • Niš
    140
  • Kikinda
    160
  • Kraljevo
    150
  • Kruševac
    150
  • Leskovac
    150
  • Loznica
    140
  • Negotin
    190
  • Ruma
    170
  • Sjenica
    120
  • Vranje
    130
  • Vršac
    140
  • Zlatibor
    140
  • Zrenjanin
    170
0
Sreda 06.03.2019.
15:41
Vestionline A

Uprava Bajerna ljuta na Leva

Lev je juče saopštio Tomasu Mileru, Džeromu Boatengu i Matsu Humelsu da na njih više ne računa. On je takvu odluku doneo posle katastrofalnog učinka Nemačke na Svetskom prvenstvu u Rusiji prošlog leta, kada je kao branilac titule eliminisana u grupnoj fazi takmičenja.

twitter.com/
Tomas Miler, Džerom Boateng i Mats Humels

Uprava Bajerna iz Minhena kritikovala je danas selektora fudbalske reprezentacije Nemačke Joahima Leva zbog načina i trenutka u kojem je saopštio da više neće pozvati u državni tim trojicu igrača minhenskog kluba.

Lev je juče saopštio Tomasu Mileru, Džeromu Boatengu i Matsu Humelsu da na njih više ne računa. On je takvu odluku doneo posle katastrofalnog učinka Nemačke na Svetskom prvenstvu u Rusiji prošlog leta, kada je kao branilac titule eliminisana u grupnoj fazi takmičenja.

- Mi u suštini ne komentarišemo sportske odluke selektora, ali smatramo da su upitne okolnosti i vreme objavljivanja te odluke igračima - navodi se u saopštenju Bajerna.

U Bajernu su ukazali da je poslednja utakmica državnog tima bila 19. novembra i da sve u klubu "iritira" činjenica da su igrači i javnost o odluci selektora obavešteni tri meseca kasnije, a uoči utakmica sa Volfsburgom u Bundesligi i Liverpulom u Ligi šampiona.

Očekuje da će Lev u narednih nekoliko dana saopštiti sastav tima za naredne utakmice.

Bajern je pohvalio učinak svojih fudbalera u reprezentaciji, pošto su sva trojica učestvovali u osvajanju Svetskog prvenstva 2014. godine.

POVEZANE VESTI

VIDEO VESTI
ŠTAMPANO IZDANJE
DOBITNIK
Sigma Pešić (59)
GUBITNIK
Sonja Biserko (71)
DNEVNI HOROSKOP
vaga24. 9. - 23. 10.
Imate dobro idejno rešenje, ali neko pokušava da ogranici vasu ulogu i uticaj na dalji tok poslovnog dogovora. Nemojte dozvoliti, da se nesporazum negativno odražava na vasu koncentraciju ili da vas neko "ulovi" u svoju zamku. Važno je da se nalazite u pozitivnom okruženju. Pažljivije birajte društvo za grad.
DNEVNI HOROSKOP
vodolija21. 1. - 19. 2.
Nedostaje vam osnovno interesovanje da se posvetite nekim poslovnim temema koje zahtevaju dodatni napor. Nemojte precenjivati svoje profesionalne mogućnosti. Trenutni položaj Meseca u vama podstiče emotivnu nesigurnost, stoga izbegavajte rasparavu ili sumnjivo društvo. Budite iskreni prema svima.
DNEVNI HOROSKOP
jarac21. 12. - 21. 1.
Od vas se očekuje da ostvarite neku zapaženu ulogu u poslovnim susretima. To što okolina veruje u vaše sposobnosti predstavlja dovoljan povod, da pružite svoj maksimum u onoj oblasti za koju imate najviše interesovanja ili afiniteta. Važno je da vas neko posmatra toplim pogledom i danas ćete biti zadovoljni.
  • 2025 © - vesti online