0
Sreda 30.01.2019.
18:43 >> 18:43h

Mitrović posle preokreta: Bila je magična noć

Dvostruki strelac u pobedi Fulama 4:2 nad Brajtonom Aleksandar Mitrović rekao je da je podrška navijača pomogla velikom preokretu.

Instagram/fulhamfc
Aleksandar Mitrović

- Bilo je veoma zabavno igrati, navijači su bili neverovatni. Verovali su kao i mi i bila je magična noć i nadam se da će još pobeda doći. Bila je to velika utakmica i velikih tri poena - rekao je strelac 10 golova u Premijer ligi.

Fulam je sva četiri pogotka upisao u drugom poluvremenu, Mitrović je dao izjednačujući i gol za vođstvo. Posle meča je prokomentarisao i Brajtovone defanzivce.

- Oni su veoma jaki momci kao i svi u Premijer ligi. Volim da se borim protiv takvih defanzivaca svake nedelje i protiv Brajtona sam dao dva gola. Imao sam dobro drugo poluvreme igrali smo neverovatno. Dali mo četiri gola i mogli smo da damo još. Hteli smo da damo sve od sebe i uspeli smo - kazao je Mitrović za Fulamov sajt.