Petak 16. 1. 2026.
Beograd
160
  • Novi Sad
    170
  • Niš
    140
  • Kikinda
    160
  • Kraljevo
    150
  • Kruševac
    150
  • Leskovac
    150
  • Loznica
    140
  • Negotin
    190
  • Ruma
    170
  • Sjenica
    120
  • Vranje
    130
  • Vršac
    140
  • Zlatibor
    140
  • Zrenjanin
    170
0
Utorak 17.04.2018.
16:24
Tanjug, Vestionline A

Partizan preostaje da juri Kup! Šta kaže Đukić pred meč sa Čukaričkim?

Trener fudbalera Partizana Miroslav Đukić izjavio je da nema vremena za tugovanje posle poraza u derbiju od Crvene zvezde 2:1 i gotovo izvesnog gubitka titule i da se ekipa okreće borbi za trofej u Kupu.

M. Todorović
Miroslav Đukić, trener Partizana

- Uvek posle poraza u derbiju, još kad se ne odigra kako treba, u ekipu uđe neka tuga i padne psihološki. Ali, nama vremena za tugovanje, očekuje nas sutra bitna utakmica protiv Čukaričkog u borbi za finale Kupa jer želimo trofej - rekao je Đukić na konferenciji za medije.

Prema njegovim rečima crno-bele očekuje teška utakmica jer je rival kvaliteta.

- Nedavno smo ih dobili 2:0, ali nije bilo lako. Dali smo golove na početku, pa je posle bilo lakše. Ipak, mi smo Partizan, favoriti smo na papiru, pa je možda i bolje što se igraju dve utakmice jer se tako smanjuje rizik da ekipa koja je na papiru slabija prođe, ali papir je jedno, a teren drugo - poručio je Đukić.

Prva utakmica polufinala Kupa Srbije između Čukaričkog i Partizana igra se sutra od 18.30 sati na Banovom brdu. Prethodno, u prvom polufinalu od 16 sati sastaju se Mačva i Mladost iz Lučana.
 

POVEZANE VESTI

VIDEO VESTI
ŠTAMPANO IZDANJE
DOBITNIK
Sigma Pešić (59)
GUBITNIK
Sonja Biserko (71)
DNEVNI HOROSKOP
lav22. 6. - 23. 8.
Neko ima dobre namere, dogovor sa jednom osobom čini vam se da obećava zajedničku korist ili poslovno-finansijski dobitak. Zadržite samopouzdanje i optimistizam, ponekad je "prvi utisak" od presudnog značaja za dalji tok poslovnih događaja. Osoba koja privlači vašu pažnju deluje nedodirljivo.
DNEVNI HOROSKOP
ribe20. 2. - 20. 3.
Imate utisak, da neko ogranicava vaše poslovne mogućnosti ili da vam nameće određena pravila ponašanja. Dobro razmislite na koji način treba da se izborite za bolju poslovnu poziciju, nemojte potcenjivati nečiju ulogu. U emotivnom smislu nije vam dozvoljeno baš sve i nemojte preterivati.
DNEVNI HOROSKOP
rak22. 6. - 22. 7.
Ukoliko želite dobro da razrešite poslovni nesporazum sa jednom osobom, budite dovoljno efikasni i odlučni. Preduhitrite saradnike koji računaju na vašu neinformisanost o poslovnim prilikama. Važno je da jasno definisete svoje ciljeve. Imate utisak da vaš ljubavni život lagano stagnira i da nije interesantan.
  • 2026 © - vesti online