Nedelja 21. 12. 2025.
Beograd
160
  • Novi Sad
    170
  • Niš
    140
  • Kikinda
    160
  • Kraljevo
    150
  • Kruševac
    150
  • Leskovac
    150
  • Loznica
    140
  • Negotin
    190
  • Ruma
    170
  • Sjenica
    120
  • Vranje
    130
  • Vršac
    140
  • Zlatibor
    140
  • Zrenjanin
    170
0
Četvrtak 02.11.2017.
06:54
Vestionline A

Loše vesti za Partizan pred meč sa Skenderbegom

Na konferenciji za medije uoči duela sa Skenderbegom trener Partizana Miroslav Đukić najavio je da bi iz sastava mogao da izostane Sejduba Suma, najskuplje letošnje pojačanje crno-belih, zbog povrede mišića koju je zadobio na treningu.

M. Todorović - Vesti
Tim Partizana pretrpeće jednu izmenu u odnosu na onaj u Elbasanu

Posle detaljnih medicinskih pregleda potvrđeno je da omalenog vezistu očekuje dvonedlejna pauza što znači da će uz meč protiv albanskog vicešampiona igrač iz Gvineje preskočiti i dueli sa Mačvom i Javorom, a videćemo da li će da bude spreman za utakmice protiv Javora i Jang Bojsa.

Opcije kojima raspolaže trener Đukić su iskusni Saša Ilić, koji iako mu je skoro 40 godina može da odigra i bolje od Sume, ili da u drugoj varijanti pojača šic napada pa da uz Tavambu od prvog minuta zaigra i Ožegović.

Što se tiče defanzive Miroslav Vulićević se oporavio pa bi odbrana trebalo da izgleda isto kao u Elbasanu odnosno pored iskusnog desnog beka u poslednjoj liniji bi bila dva Miletića i Milan Mitrović.

U veznom redu su gotovo izvesno rezervisana mesta za Evertona, Jevtovića, Jankovića i Tošića.

POVEZANE VESTI

VIDEO VESTI
ŠTAMPANO IZDANJE
DOBITNIK
Sigma Pešić (59)
GUBITNIK
Sonja Biserko (71)
DNEVNI HOROSKOP
vaga24. 9. - 23. 10.
Imate dobro idejno rešenje, ali neko pokušava da ogranici vasu ulogu i uticaj na dalji tok poslovnog dogovora. Nemojte dozvoliti, da se nesporazum negativno odražava na vasu koncentraciju ili da vas neko "ulovi" u svoju zamku. Važno je da se nalazite u pozitivnom okruženju. Pažljivije birajte društvo za grad.
DNEVNI HOROSKOP
ovan21. 3. - 20. 4.
Susret ili rasprava sa jednom osobom na vas počinje da deluje zamorno. Osećate blagu rezignaciju, jer poslovni događaji ne idu u željenom pravcu. Ipak, nemojte dozvoliti da u vama prevlada nesigurnost i depresivno raspoloženje. Prijaće vam susret sa jednom bliskom ili dragom osobom, koja donosi vesti.
DNEVNI HOROSKOP
lav22. 6. - 23. 8.
Neko ima dobre namere, dogovor sa jednom osobom čini vam se da obećava zajedničku korist ili poslovno-finansijski dobitak. Zadržite samopouzdanje i optimistizam, ponekad je "prvi utisak" od presudnog značaja za dalji tok poslovnih događaja. Osoba koja privlači vašu pažnju deluje nedodirljivo.
  • 2025 © - vesti online