Petak 27.10.2017.
11:08
M. Topalović - Vesti A

Lukić debitovao za Levante

Ekipa Levantea pobedila je Đironu sa 2:0, u prvoj utakmici šesnaestine finala Kupa kralja, a za pobednički tim debitovao je mladi igrač iz Srbije Saša Lukić.

EPA/MANUEL BRUQUE
Najzad debi: Saša Lukić, pojačanje Levantea iz Torina

Vodeći gol za Levante postigao je Emanuel Boateng u 40. minutu posle prodora po levoj strani i dodavanja Hoze Luisa Moralesa.

Tenerife - Espanjol 0;0

Konačan rezultat postavio je Šeik Dukure u 62. minutu, kada je glavom poslao loptu u mrežu posle kornera koji je izveo Enis Bardi.

Lukić je bio starter i igrao je celu utakmicu, a u drugom minutu je dobio žuti karton zbog oštrijeg starta na protivničkom igraču. Revanš utakmica igra se 29. novembra.

Fudbaleri Real Madrida slavili su na gostovanju protiv Fuenlabrade sa 2:0, golove za "Kraljevski klub" postigli su Asensio i Vaskes iz penala u 63, odnosno 79. minutu.

Zinedin Zidan je očekivao izveo kombinovani sastav i na kraju su zasluženo došli do trijumfa, iako su postigli oba gola sa bele tačke.

Real Sosijedad je na gostovanju pobedio Liedu golom Serhija Kanalesa u 22. minutu.

Las Palmas je bio ubedljiv protiv Deportiva 4:1, a utakmica je rešena u završnici kada su gosti postigli dva gola.