Petak 26. 12. 2025.
Beograd
160
  • Novi Sad
    170
  • Niš
    140
  • Kikinda
    160
  • Kraljevo
    150
  • Kruševac
    150
  • Leskovac
    150
  • Loznica
    140
  • Negotin
    190
  • Ruma
    170
  • Sjenica
    120
  • Vranje
    130
  • Vršac
    140
  • Zlatibor
    140
  • Zrenjanin
    170
0
Petak 28.07.2017.
12:54
M. Topalović - Vesti A

Miha u svom stilu: Dajte 100 miliona i vodite ga

Trener Torina ponovio je da svako ko aktivira otkupnu klauzulu može da kupi Andreu Belotija

EPA/ALESSANDRO DI MARCO
Pare na sunce: Siniša Mihajlović (Torino)

Golgeter i najbolji fudbaler Torina Andrea Beloti napustiće klub samo u slučaju da neko plati za njega 100 miliona evra.

Trener "bikova" Siniša Mihajlović rekao je da je to propisana cifra za njegov odlazak i da svaki klub koji je spreman da to plati može da kupi igrača.

"Predsednik Urbano Kairo je bio jasan, izlazna klauzula ili ništa", poručio je Siniša Mihajlović u izjavi za "Gazeto delo sport".

Ukoliko bi Milan, ili neki drugi klub koji je već "bacio oko" na Belotija zaista aktivirao otkupnu klauzulu, 23-godišnji Italijan postao bi drugi najskuplje plaćeni igrač u istoriji fudbala, iza Pola Pogbe.

"Drago mi je što je Andrea sa nama, gajimo lepo prijateljstvo i poverenje. Veoma sam zadovoljan kako trenira, ima veliku želju", dodao je srspki stručnjak.

Pre Milana Belotija su hteli Mančester junajted i Čelsi, ali su se kasnije okrenuli dovođenju Romelua Lukakua i Alvara Morate.

Prošle sezone Beloti, kome ugovor ističe tek 2021. godine, je u Seriji A postigao 26 golova. Pre Torina igrao je za Albinolefe i Palermo, dok je za reprezentaciju Italije nastupio devet puta.

POVEZANE VESTI

VIDEO VESTI
ŠTAMPANO IZDANJE
DOBITNIK
Sigma Pešić (59)
GUBITNIK
Sonja Biserko (71)
DNEVNI HOROSKOP
ovan21. 3. - 20. 4.
Susret ili rasprava sa jednom osobom na vas počinje da deluje zamorno. Osećate blagu rezignaciju, jer poslovni događaji ne idu u željenom pravcu. Ipak, nemojte dozvoliti da u vama prevlada nesigurnost i depresivno raspoloženje. Prijaće vam susret sa jednom bliskom ili dragom osobom, koja donosi vesti.
DNEVNI HOROSKOP
vodolija21. 1. - 19. 2.
Nedostaje vam osnovno interesovanje da se posvetite nekim poslovnim temema koje zahtevaju dodatni napor. Nemojte precenjivati svoje profesionalne mogućnosti. Trenutni položaj Meseca u vama podstiče emotivnu nesigurnost, stoga izbegavajte rasparavu ili sumnjivo društvo. Budite iskreni prema svima.
DNEVNI HOROSKOP
strelac23. 11. - 21. 12.
Neko sumnja u vase praktične sposobnosti i poslovni ishod, ali niz prednosti se nalazi na vašoj strani. Ne treba da ubeđujete saradnike u svoje dobre namere ili poslovne sposobnosti, sačekajte na završnicu koja donosi uspešne rezultate. Ukoliko vam je stalo da privučete nečije interesovanje, jako se potrudite.
  • 2025 © - vesti online