Nedelja 8. 3. 2026.
Beograd
160
  • Novi Sad
    170
  • Niš
    140
  • Kikinda
    160
  • Kraljevo
    150
  • Kruševac
    150
  • Leskovac
    150
  • Loznica
    140
  • Negotin
    190
  • Ruma
    170
  • Sjenica
    120
  • Vranje
    130
  • Vršac
    140
  • Zlatibor
    140
  • Zrenjanin
    170
0
Sreda 07.07.2010.
12:12 >> 16:30h
Vestionline A

Tošić zvanično Zvezdin: Navijam za ovaj klub!

Bivši fudbaler OFK Beograda Sošoa, Verdera, Portsmuta i Kvins Park Rendžers, Duško Tošić, u sredu je potpisao trogodišnji ugovor sa Crvenom zvezdom.

Tošić je posle odigrane polusezone u QPR priznao da je u kontaktima sa Zvezdom i Partizanom, ali je na kraju odlučio da se pridruži "crveno-belima", klubu za koji, kako kaže, navija! 

"Srećan sam što sam u Zvezdi. To je klub za koji navijam i nadam se da ću moći da ispunim ciljeve kluba, navijača i svoje naravno. Znam koje su mi obaveze i jedva čekam da se priključim timu", izjavio je Tošić za zvanični klupski sajt.

On je, tako, postao četvrto pojačanje kluba sa "Marakane", koji je u ovom prelaznom roku doveo Ognjena Koromana, Vladana Binića i talentovanog Crnogorca Marka Vešovića.

"Ispunili smo jedan od ciljeva ovog prelaznog roka. Znao sam da će posao biti završen od trenutka kada mi je pre mesec dana Tošić pružio ruku", dodao je sportski direktor Crvene zvezde, Ivan Adžić.

U četvrtak promocija Tošića i Koromana

 

Fudbalski klub Crvena zvezda saopštio je da će u četvrtak 8. jula u 13,30 časova zvanično promovisati dva velika pojačanja u letnjem prelaznom roku, Duška Tošića i Ognjena Koromana.

 

Pored Koromana i Tošića naciji će se obratiti i sportski direktor Ivan Adžić, a nakon toga će predstavnici Crvene zvezde i Televizije FOX potpisati ugovor o saradnji.

 

Koroman (31) je igrao za Crvenu zvezdu od 2007. do 2009. godine, a potom je prešao u korejski Inčon. On je pre "crveno-belih" nastupao za Portsmut, Terek, Krila sovjetov, Dinamo, OFK Beograd, Spartak i Radnički. Za reprezentaciju Srbije nastupio je na 36 mečeva.

POVEZANE VESTI

VIDEO VESTI
ŠTAMPANO IZDANJE
DOBITNIK
Sigma Pešić (59)
GUBITNIK
Sonja Biserko (71)
DNEVNI HOROSKOP
devica24. 8. - 23. 9.
Neko ne razume vaše ideje i to počinje da se odražava na nivo poslovno-finansijske saradnje. Morate imati dovoljno razumevanja za svoju okolinu, stoga izbegavajte varijantu kažnjavanja ili destruktivno ponašanje. Između vas i voljene osobe neke stvari ostaju nedorečene, razmislite dobro o nastavku svađe.
DNEVNI HOROSKOP
ribe20. 2. - 20. 3.
Imate utisak, da neko ogranicava vaše poslovne mogućnosti ili da vam nameće određena pravila ponašanja. Dobro razmislite na koji način treba da se izborite za bolju poslovnu poziciju, nemojte potcenjivati nečiju ulogu. U emotivnom smislu nije vam dozvoljeno baš sve i nemojte preterivati.
DNEVNI HOROSKOP
vodolija21. 1. - 19. 2.
Nedostaje vam osnovno interesovanje da se posvetite nekim poslovnim temema koje zahtevaju dodatni napor. Nemojte precenjivati svoje profesionalne mogućnosti. Trenutni položaj Meseca u vama podstiče emotivnu nesigurnost, stoga izbegavajte rasparavu ili sumnjivo društvo. Budite iskreni prema svima.
  • 2026 © - vesti online