Utorak 30. 12. 2025.
Beograd
160
  • Novi Sad
    170
  • Niš
    140
  • Kikinda
    160
  • Kraljevo
    150
  • Kruševac
    150
  • Leskovac
    150
  • Loznica
    140
  • Negotin
    190
  • Ruma
    170
  • Sjenica
    120
  • Vranje
    130
  • Vršac
    140
  • Zlatibor
    140
  • Zrenjanin
    170
0
Sreda 21.06.2017.
16:34
Vestionline, FSS A

Lalatović ne može da računa na petoricu za duel sa Špancima

Veoma zahtevan sistem takmičenja na Prvenstvu Evrope u Poljskoj, odnosno splet nesrećnih okolnosti kada su u pitanju povrede naših igrača, uticali su na činjenicu da selektor Nenad Lalatović u predstojećem meču sa Španijom neće moći da računa na nekoliko standardnih igrača.

D. Marković
Selektor Lalatović biće na mukama oko sastava za duel sa Špancima

Aleksandar Čavrić je zbog povrede „risa“ (krampon bukvalno probio kopačku i napravi rupu u nozi našeg napadača) prvi morao na dvonedeljnu pauzu, a posle prvog oštrog starta na Milanu Gajiću u meču sa Makedoncima, naš reprezentativac je po dolasku u hotel zadužio štake. I njemu sleduje pauza od 15 – tak dana.

Neizvestan za duel sa „furijom“ je i Vukašin Jovanović, kome je lekarska služba reprezentacije odmah po završetku meča zavila butinu,a dan posle pouzdani defanzivac vidno hramlje i veliko je pitanje da li će biti spreman do 23. juna i okršaja sa Španijom. I kada se zna da zbog parnih kartona selektor ne može da računa na Marka Grujića, odnosno „pocrvenelog“ Radovana Pankova, jasno je da će startna postava Srbije pretrpeti ozbiljne promene.

Mlada reprezentacija Srbije ostala je bez gotovo ikakvih šansi za plasman u polufinale, tačnije potrebno je da se desi mnogo toga kako bi Srbija bila najbolja drugoplasirana selekcija, a sve pod uslovom da najpre savlada Španiju.

POVEZANE VESTI

VIDEO VESTI
ŠTAMPANO IZDANJE
DOBITNIK
Sigma Pešić (59)
GUBITNIK
Sonja Biserko (71)
DNEVNI HOROSKOP
rak22. 6. - 22. 7.
Ukoliko želite dobro da razrešite poslovni nesporazum sa jednom osobom, budite dovoljno efikasni i odlučni. Preduhitrite saradnike koji računaju na vašu neinformisanost o poslovnim prilikama. Važno je da jasno definisete svoje ciljeve. Imate utisak da vaš ljubavni život lagano stagnira i da nije interesantan.
DNEVNI HOROSKOP
lav22. 6. - 23. 8.
Neko ima dobre namere, dogovor sa jednom osobom čini vam se da obećava zajedničku korist ili poslovno-finansijski dobitak. Zadržite samopouzdanje i optimistizam, ponekad je "prvi utisak" od presudnog značaja za dalji tok poslovnih događaja. Osoba koja privlači vašu pažnju deluje nedodirljivo.
DNEVNI HOROSKOP
škorpija24. 10. - 22. 11.
Nečije namere ne zvuče dovoljno iskreno, stoga pažljivije analizirajte osobu koja plasira neobičnu priču. Kada situaciju na poslovnoj sceni posmatrate sa različitih aspekata, biće vam jasnije na koji način treba da rešavate svoje dileme. Komentari koje čujete od bliske osobe deluju pozitivno na vaše samopouzdanje.
  • 2025 © - vesti online