Petak 17. 4. 2026.
Beograd
160
  • Novi Sad
    170
  • Niš
    140
  • Kikinda
    160
  • Kraljevo
    150
  • Kruševac
    150
  • Leskovac
    150
  • Loznica
    140
  • Negotin
    190
  • Ruma
    170
  • Sjenica
    120
  • Vranje
    130
  • Vršac
    140
  • Zlatibor
    140
  • Zrenjanin
    170
0
Ponedeljak 12.06.2017.
13:44
Tanjug A

Čukarički krenuo: Cilj je plasman među četiri najbolja tima u Srbiji

Fudbaleri Čukaričkog su počeli danas pripreme za novu sezonu na stadionu na Banovom brdu sa ciljem da ponovo igraju značajnu ulogu i budu u vrhu Superlige Srbije.

pixabay.com
 

Pomoćni trener Pavle Delibašić, u odsustvu Nenada Lalatovića jer je sa mladom reprezentacijom Srbije na Evropskom prvenstvu u Poljskoj, prozvao je 27 igrača.

Upravo su u Poljskoj sa "orlićima" i prvotimci Čukaričkog Ognjen Ožegović, Miroslav Bogosavac i Nemanja Radonjić, Dušan Lagator ima obaveze sa selekcijom Crne Gore, a opravdano odsutni su Igor Matić, Aleksandar Jevtić, Zehrudin Mehmedović i Darko Zorić.

Sportski direktor kluba Vladimir Matijašević u novoj sezoni kao cilj postavio plasman među prve četiri ekipe koje obezbeđuje izlazak na evro-scenu.

- To je realno sa dva ili tri pojačanja. I sa sadašnjim igračkim kadrom videlo se u prolećnom delu da smo faktički bili među četiri tima. Hoćemo da vratimo lepu igru, a prodajom Mašovića smo napravili budžet za to - rekao je Matijašević, posle dolazaka Nikole Drinčića i Đorđa Crnomarkovića.

Što se tiče odlazaka, kapitenu Igoru Matiću istekao je ugovor i u narednim danima biće definisan njegov status, dok postoji interesovanje za prvog strelca Ožegovića.

- Za sada nema konkretnih ponuda, najviše se raspituju za Ožegovica, ali i za druge igrače - naveo je Matijašević.

Fudbaleri Čukaričkog treniraće u Beogradu do 1. jula, a potom putu na dvonedeljne pripreme u Sloveniju.

POVEZANE VESTI

VIDEO VESTI
ŠTAMPANO IZDANJE
DOBITNIK
Sigma Pešić (59)
GUBITNIK
Sonja Biserko (71)
DNEVNI HOROSKOP
lav22. 6. - 23. 8.
Neko ima dobre namere, dogovor sa jednom osobom čini vam se da obećava zajedničku korist ili poslovno-finansijski dobitak. Zadržite samopouzdanje i optimistizam, ponekad je "prvi utisak" od presudnog značaja za dalji tok poslovnih događaja. Osoba koja privlači vašu pažnju deluje nedodirljivo.
DNEVNI HOROSKOP
devica24. 8. - 23. 9.
Neko ne razume vaše ideje i to počinje da se odražava na nivo poslovno-finansijske saradnje. Morate imati dovoljno razumevanja za svoju okolinu, stoga izbegavajte varijantu kažnjavanja ili destruktivno ponašanje. Između vas i voljene osobe neke stvari ostaju nedorečene, razmislite dobro o nastavku svađe.
DNEVNI HOROSKOP
strelac23. 11. - 21. 12.
Neko sumnja u vase praktične sposobnosti i poslovni ishod, ali niz prednosti se nalazi na vašoj strani. Ne treba da ubeđujete saradnike u svoje dobre namere ili poslovne sposobnosti, sačekajte na završnicu koja donosi uspešne rezultate. Ukoliko vam je stalo da privučete nečije interesovanje, jako se potrudite.
  • 2026 © - vesti online