Ponedeljak 22. 12. 2025.
Beograd
160
  • Novi Sad
    170
  • Niš
    140
  • Kikinda
    160
  • Kraljevo
    150
  • Kruševac
    150
  • Leskovac
    150
  • Loznica
    140
  • Negotin
    190
  • Ruma
    170
  • Sjenica
    120
  • Vranje
    130
  • Vršac
    140
  • Zlatibor
    140
  • Zrenjanin
    170
0
Četvrtak 03.11.2016.
20:19
Vestionline A

VIDEO: Novi sukob Mažića i Ibrahimovića, na EP Šveđanin je psovao Srbina, a sada…

Duel 4. kola Lige Evrope između Fenerbahčea i Mančester Junajteda čast da sude dobili su arbitri iz Srbije predvođeni Miloradom Mažićem, koji je došao u centar pažnje ne zbog neke odluke nego posle novog sukoba sa Zlatanom Ibrahimovićem.

Naš arbitar je u jednom momentu pokušao da smiri iskusnog napadača posle duela sa defanzivcem domaće ekipe Kjerom, posle kog je mogao da zaradi i isključenje, ali je umesto ruke pomirenja dobio packu od Šveđanina koji mu je otresao ruku.

U momentu sukoba Fenerbahče je vodio sa 1:0 spektakularnim golom Muse Soa.

Podsećamo da su isti akteri imali sukob i na Evropskom prvenstvu u Francuskoj kada je Šveđanin čak i opsovao Mažića.

POVEZANE VESTI

VIDEO VESTI
ŠTAMPANO IZDANJE
DOBITNIK
Sigma Pešić (59)
GUBITNIK
Sonja Biserko (71)
DNEVNI HOROSKOP
ribe20. 2. - 20. 3.
Imate utisak, da neko ogranicava vaše poslovne mogućnosti ili da vam nameće određena pravila ponašanja. Dobro razmislite na koji način treba da se izborite za bolju poslovnu poziciju, nemojte potcenjivati nečiju ulogu. U emotivnom smislu nije vam dozvoljeno baš sve i nemojte preterivati.
DNEVNI HOROSKOP
škorpija24. 10. - 22. 11.
Nečije namere ne zvuče dovoljno iskreno, stoga pažljivije analizirajte osobu koja plasira neobičnu priču. Kada situaciju na poslovnoj sceni posmatrate sa različitih aspekata, biće vam jasnije na koji način treba da rešavate svoje dileme. Komentari koje čujete od bliske osobe deluju pozitivno na vaše samopouzdanje.
DNEVNI HOROSKOP
jarac21. 12. - 21. 1.
Od vas se očekuje da ostvarite neku zapaženu ulogu u poslovnim susretima. To što okolina veruje u vaše sposobnosti predstavlja dovoljan povod, da pružite svoj maksimum u onoj oblasti za koju imate najviše interesovanja ili afiniteta. Važno je da vas neko posmatra toplim pogledom i danas ćete biti zadovoljni.
  • 2025 © - vesti online