0
Nedelja 30.10.2016.
17:09 >> 22:41h

Serija A: Samo Roma izbegla poraz u gostima, Interu nema spasa (VIDEO)

Šest utakmica 11. kola Serija A odigrano je u nedelju, a gostujući timovi proveli su se kao bosi po trnju pošto su osvojili samo jedan bod.

Reuters
Bonaventura je doneo pobedu Milanu

I tim bodom Roma sigurno nije zadovoljna pošto su navijači očekivali mnogo više u duelu sa Empolijem.

Milanu je bio dovoljan jedan gol za trijumf u duelu sa Peskarom, dok je Krotone iznenađujuće lako savladao pred svojim navijačima ekipu Kjeva za koju je u drugom poluvremenu igrao Ivan Radovanović.

Sergej Milinković Savić proveo je 82 minuta na terenu u pobedi Lacija protiv Sasuola od 2:1, dok je Dušan Basta dočekao poslednji sudijski zvižduk u igri, bap kao i Filip Đorđević koji je ušao u 86. Minutu.

Igrali su i Darko Lazović (svih 90 minuta) i Nikola Ninković (od 62. minuta), ali su se utopili u sivilo ekipe Đenove koja je deklasirana u Bergamu od Atalante rezutatom 3:0.

U večernjem terminu u Đenovi su se sastali Sampdorija i posrnuli Inter, koji ni na Marasiju nije uspeo da izbegne poraz pošto su domaći golom iskusnog Kvaljarele rešili meč u svoju korist. Filip Đuričić nije ulazio u igru, iako je bio na klupi za rezerve Sampdorije.

Rezultati, 11. kolo, Nedelja: Atalanta - Đenova 3:0 (Kurtić 36, 45+2, Gomez 84), Krotone - Kjevo 2:0 (Trota 45+3, Falćineli 90+2), Empoli - Roma 0:0, Lacio - Sasuolo 2:1 (Lulić 50, Imobile 55 - Defrel 57), Milan - Peskara 1:0 (Bonaventura 49), Sampdorija - Inter 1:0 (Kvaljarela 44), Ponedeljak: Udineze - Torino (19.00), Kaljari - Palermo (21.00), Odigrano u subotu: Bolonja - Fiorentina 0:1, Juventus - Napoli 2:1