Ponedeljak 12. 1. 2026.
Beograd
160
  • Novi Sad
    170
  • Niš
    140
  • Kikinda
    160
  • Kraljevo
    150
  • Kruševac
    150
  • Leskovac
    150
  • Loznica
    140
  • Negotin
    190
  • Ruma
    170
  • Sjenica
    120
  • Vranje
    130
  • Vršac
    140
  • Zlatibor
    140
  • Zrenjanin
    170
0
Petak 30.10.2015.
16:29
Vestionline A

Terzić "mirotvorac" odgovorio Grofu

Izjavom da "igrači i zaposleni ne dobijaju plate, te da je u četvrtak naručio kafu i dobio odgovor 'nema'", strateg fudbalera Crvene zvezde Miodrag Božović izazvao je lavinu komentara. Upotrebljene su i dramatične reči...

Tanjug
Odgovorio treneru: Zvezdan Terzić (desno)

- Klub može da se ugasi u svakom trenutku - opasno se poigrao sa živcima Grof.

Obraćanje pred utakmicu sa OFK Beogradom otišlo je u potpuno drugom smeru, a povodom ovih izjava oglasio i direktor Zvezde u ostavci Zvezdan Terzić. On je članove kluba iz Ljutice Bogdana pozvao na jedinstvo i ljubav.

- Postoji raskorak između želja navijača i realnosti. Klub ne bi voleo da prodaje najbolje igrače, ali nije novost da imamo mnogo finansijskih problema. Istina je da smo svi zajedno srećni zbog velikih uspeha koje ostvarujemo. Ne želimo da prodajemo Grujića i Kataija jer želimo šampionsku titulu i Ligu šampiona, a sa druge strane opet, treba nam novac za život kluba. Napravili smo dobar tim, dobar stručni štab, dobru atmosferu i na dobrom smo putu ka tituli - naveo je Terzić.

On kaže da je u klubu "teška finansijska situacija, jer je većinu prihoda morao da usmerava na vraćanje nasleđenih dugova".

- Od prve rate - dva miliona evra od transfera Predraga Rajkovića u septembru mesecu - isplatili smo igrače i stručni štab u iznosu od 900.000 evra, za obeštećenja klubovima za pojačanja 600.000 evra, isplatili smo tri plate zaposlenima i deo duga Jagodini. Razumemo probleme igrača, trenera i zaposlenih u klubu, ali svi skupa moramo pokazati ljubav i posvećenost prema Crvenoj zvezdi i finansijske probleme rešavati u hodu. Ove teškoće nas mogu samo ujediniti da budemo još jači i uspešniji na putu ka osvajanju šampionske titule - poruka je Terzića.

POVEZANE VESTI

VIDEO VESTI
ŠTAMPANO IZDANJE
DOBITNIK
Sigma Pešić (59)
GUBITNIK
Sonja Biserko (71)
DNEVNI HOROSKOP
bik21. 4. - 21. 5.
Budite promišljeni pred osobom koja vas je zaintrigirala svojom pojavom ili pričom o poslovno finansijskoj saradnji. Konsultujete svoje saradnike, pre nego što donesete neku zvaničnu odluku. Više glava potencijalno može da smisli bolje rešenje. U susretu sa voljenom osobom, trebate uživati u ljubavi.
DNEVNI HOROSKOP
blizanci22. 5. - 21. 6.
Delujete optimistično i očekujete pozitivne odgovore. Međutim, trenutna situacija na poslovnoj sceni ne zavisi prvenstveno od vaše volje ili uticaja. Pravilno procenite redosled poteza i nemojte dozvoliti da vas neko preduhiti. Važno je da pažljivije birate reči koje izgovarate pred svojim partnerom koji je nervozan.
DNEVNI HOROSKOP
rak22. 6. - 22. 7.
Ukoliko želite dobro da razrešite poslovni nesporazum sa jednom osobom, budite dovoljno efikasni i odlučni. Preduhitrite saradnike koji računaju na vašu neinformisanost o poslovnim prilikama. Važno je da jasno definisete svoje ciljeve. Imate utisak da vaš ljubavni život lagano stagnira i da nije interesantan.
  • 2026 © - vesti online