Sreda 15. 4. 2026.
Beograd
160
  • Novi Sad
    170
  • Niš
    140
  • Kikinda
    160
  • Kraljevo
    150
  • Kruševac
    150
  • Leskovac
    150
  • Loznica
    140
  • Negotin
    190
  • Ruma
    170
  • Sjenica
    120
  • Vranje
    130
  • Vršac
    140
  • Zlatibor
    140
  • Zrenjanin
    170
0
Nedelja 14.06.2015.
11:41
Vestionline A

Ponosan čovek!

Selektor omladinske reprezentacije Srbije ističe da je ponosan na njegov tim.

fss.rs
Uz malo sreće do polufinala: Veljko Paunović

"Orlići" su preko SAD, posle boljeg izvođenja penala, stigli do plasmana među četiri najbolja tima na planeti.

- Ponosan sam na moj tim koji je bio dobar u svim aspektima igre. Igrali smo protiv veoma dobrog rivala, obe ekipe su bile veoma dobro pripremljene, smatram da je utakmica bila izjednačena. Na kraju smo imali sreću na penalima. Moram i da zahvalim svim ljudima, svim navijačima Srbije koji su došli da nas podrže. Bilo je sjajno videti ih na stadionu, mislim da su nam mnogo pomogli - rekao je Paunović.

Srbija u polufinalu ide na selekciju Malija, sa kojom je već odigrala meč u grupnoj fazi. 

- Igrali smo već protiv njih u grupi i znamo da su veoma, veoma dobar tim. Pobedili smo sa 2:0, ali meč je bio izjednačen. Spremićemo se za tu utakmicu najbolje što možemo i poštovaćemo protivnika. Za njih je sigurno velika stvar pobeda protiv Nemačke - dodao je srpski selektor.

POVEZANE VESTI

VIDEO VESTI
ŠTAMPANO IZDANJE
DOBITNIK
Sigma Pešić (59)
GUBITNIK
Sonja Biserko (71)
DNEVNI HOROSKOP
devica24. 8. - 23. 9.
Neko ne razume vaše ideje i to počinje da se odražava na nivo poslovno-finansijske saradnje. Morate imati dovoljno razumevanja za svoju okolinu, stoga izbegavajte varijantu kažnjavanja ili destruktivno ponašanje. Između vas i voljene osobe neke stvari ostaju nedorečene, razmislite dobro o nastavku svađe.
DNEVNI HOROSKOP
strelac23. 11. - 21. 12.
Neko sumnja u vase praktične sposobnosti i poslovni ishod, ali niz prednosti se nalazi na vašoj strani. Ne treba da ubeđujete saradnike u svoje dobre namere ili poslovne sposobnosti, sačekajte na završnicu koja donosi uspešne rezultate. Ukoliko vam je stalo da privučete nečije interesovanje, jako se potrudite.
DNEVNI HOROSKOP
ovan21. 3. - 20. 4.
Susret ili rasprava sa jednom osobom na vas počinje da deluje zamorno. Osećate blagu rezignaciju, jer poslovni događaji ne idu u željenom pravcu. Ipak, nemojte dozvoliti da u vama prevlada nesigurnost i depresivno raspoloženje. Prijaće vam susret sa jednom bliskom ili dragom osobom, koja donosi vesti.
  • 2026 © - vesti online