Subota 6. 12. 2025.
Beograd
160
  • Novi Sad
    170
  • Niš
    140
  • Kikinda
    160
  • Kraljevo
    150
  • Kruševac
    150
  • Leskovac
    150
  • Loznica
    140
  • Negotin
    190
  • Ruma
    170
  • Sjenica
    120
  • Vranje
    130
  • Vršac
    140
  • Zlatibor
    140
  • Zrenjanin
    170
0
Utorak 19.05.2015.
11:09
Tanjug A

Miha ostaje u Sampi, jer je "zaljubljen" u predsednika

Predsednik Sampdorije Masimo Ferero rekao je danas da postoje velike šanse da trener Siniša Mihajlović ostane na klupi tima iz Đenove.

Tanjug/AP
Dobar odnos: Masimo Ferero i Siniša Mihajlović

Italijanski mediji ranije su preneli da je Mihajlović već dogovorio prelazak u Napoli, gde bi trebalo da nasledi Rafaela Beniteza.

- Ne tražim zamenu za Sinišu. Postoji mnogo trenera koji žele da dođu u Sampdoriju, ali ima mesta samo za jednog. Sve je u rukama Mihajlovića, ali mislim da će ostati jer je "zaljubljen" u mene - rekao je Ferero za italijanski "Skaj".

Ferero ističe da će mu glavni adut u zadržavanju Mihajlovića biti dolazak Marija Balotelija iz Liverpula.

- Verujem da bi povratak Balotelija u Italiju bio pravi potez, a u Sampdoriji bi pružao najbolje partije. Mislim da je njegova pozicija bočni napadač jer ukoliko ne postigne gol bili bi svi zadovoljni - zaključio je Ferero.

Sampdorija se dva kola pre kraja Serije A nalazi na sedmom mestu sa 54 boda, dva manje od Đenove i pozicije koja vodi u kvalifikacije za Ligu Evrope.

POVEZANE VESTI

VIDEO VESTI
ŠTAMPANO IZDANJE
DOBITNIK
Sigma Pešić (59)
GUBITNIK
Sonja Biserko (71)
DNEVNI HOROSKOP
ribe20. 2. - 20. 3.
Imate utisak, da neko ogranicava vaše poslovne mogućnosti ili da vam nameće određena pravila ponašanja. Dobro razmislite na koji način treba da se izborite za bolju poslovnu poziciju, nemojte potcenjivati nečiju ulogu. U emotivnom smislu nije vam dozvoljeno baš sve i nemojte preterivati.
DNEVNI HOROSKOP
rak22. 6. - 22. 7.
Ukoliko želite dobro da razrešite poslovni nesporazum sa jednom osobom, budite dovoljno efikasni i odlučni. Preduhitrite saradnike koji računaju na vašu neinformisanost o poslovnim prilikama. Važno je da jasno definisete svoje ciljeve. Imate utisak da vaš ljubavni život lagano stagnira i da nije interesantan.
DNEVNI HOROSKOP
vaga24. 9. - 23. 10.
Imate dobro idejno rešenje, ali neko pokušava da ogranici vasu ulogu i uticaj na dalji tok poslovnog dogovora. Nemojte dozvoliti, da se nesporazum negativno odražava na vasu koncentraciju ili da vas neko "ulovi" u svoju zamku. Važno je da se nalazite u pozitivnom okruženju. Pažljivije birajte društvo za grad.
  • 2025 © - vesti online