Nedelja 28. 12. 2025.
Beograd
160
  • Novi Sad
    170
  • Niš
    140
  • Kikinda
    160
  • Kraljevo
    150
  • Kruševac
    150
  • Leskovac
    150
  • Loznica
    140
  • Negotin
    190
  • Ruma
    170
  • Sjenica
    120
  • Vranje
    130
  • Vršac
    140
  • Zlatibor
    140
  • Zrenjanin
    170
0
Petak 30.04.2010.
13:13
Vestionline A

Vilja već dogovorio prelazak u Barselonu

Fudbaler Valensije i reprezentativac Španije David Vilja postigao je dogovor sa čelnicima Barselone da na kraju sezone pređe u ekipu sa "Nou Kampa", prenosi "Marka".

Stiže na "Nou Kamp" - David Vilja

Ovaj list ističe da su čelnici dva kluba u prethodnih nekoliko dana postigli konačan dogovor, koji će uskoro biti objavljen. Barselona je navodno pristala da Valensiji plati 40 miliona evra i da ekipi sa "Mestalje" ustupi Bojana Krkića i Aleksandra Hleba.

Španski list tvrdi da je predsednik Barselone Žoan Laporta angažovanjem Vilje napravio "veliki manevar" uoči izbora za prvog čoveka katalonskog kluba, koji su zakazani za 13. jun.

Vilja (28) je član Valensije od 2005. godine, a pre toga je igrao za Saragosu i Hihon. On je za klub sa "Mestalje" odigrao 212 utakmica i postigao 129 golova. Za reprezentaciju Španije nastupio je na 55 mečeva i 36 puta se upisao u listu strelaca, a sa nacionalnim timom osvojio je Evropsko prvenstvo 2008. godine u Austriji i Švajcarskoj.

VIDEO VESTI
ŠTAMPANO IZDANJE
DOBITNIK
Sigma Pešić (59)
GUBITNIK
Sonja Biserko (71)
DNEVNI HOROSKOP
devica24. 8. - 23. 9.
Neko ne razume vaše ideje i to počinje da se odražava na nivo poslovno-finansijske saradnje. Morate imati dovoljno razumevanja za svoju okolinu, stoga izbegavajte varijantu kažnjavanja ili destruktivno ponašanje. Između vas i voljene osobe neke stvari ostaju nedorečene, razmislite dobro o nastavku svađe.
DNEVNI HOROSKOP
blizanci22. 5. - 21. 6.
Delujete optimistično i očekujete pozitivne odgovore. Međutim, trenutna situacija na poslovnoj sceni ne zavisi prvenstveno od vaše volje ili uticaja. Pravilno procenite redosled poteza i nemojte dozvoliti da vas neko preduhiti. Važno je da pažljivije birate reči koje izgovarate pred svojim partnerom koji je nervozan.
DNEVNI HOROSKOP
ovan21. 3. - 20. 4.
Susret ili rasprava sa jednom osobom na vas počinje da deluje zamorno. Osećate blagu rezignaciju, jer poslovni događaji ne idu u željenom pravcu. Ipak, nemojte dozvoliti da u vama prevlada nesigurnost i depresivno raspoloženje. Prijaće vam susret sa jednom bliskom ili dragom osobom, koja donosi vesti.
  • 2025 © - vesti online