0
Subota 17.04.2010.
22:13

Bez golova u derbiju Barselone

Fudbaleri Espanjola i Barselone igrali su večeras bez golova u derbi meču 33. kola španske Primere.

Ostavio ekipu na cedilu u derbiju Barselone - Dani Alveš

Barselona je imala inicijativu tokom većeg dela meča, ali ekipa sa "Nou Kampa" nije uspela da postigne gol. Barselona je od 62. minuta igrala sa fudbalerom manje, pošto je zbog dva žuta kartona isključen Brazilac Dani Alveš.

Prvo mesto na tabeli drži Barselona sa 84 bodova, dok je Real drugi sa četiri poena manje, s tim što madridski klub ima utakmicu manje koju u nedelju igra na "Santjago Bernabeu" protiv Valensije.

U poslednjem meču dana Viljareal je pobedio na svom terenu ekipu madridskog Atletika rezultatom 2:1.

Pogotke za domaći tim dali su Godin u 21. i Rosi u 44. minutu, dok je jedini strelac za goste bio Aguero u 64. minutu.

Sevilja je ranije danas pobedila Hihon 3:0 golovima Kanutea u osmom, Fabijana u 53. i Kale u 80. minutu.