Utorak 11. 3. 2025.
Beograd
160
  • Novi Sad
    170
  • Niš
    140
  • Kikinda
    160
  • Kraljevo
    150
  • Kruševac
    150
  • Leskovac
    150
  • Loznica
    140
  • Negotin
    190
  • Ruma
    170
  • Sjenica
    120
  • Vranje
    130
  • Vršac
    140
  • Zlatibor
    140
  • Zrenjanin
    170
0
Ponedeljak 03.11.2014.
12:20
Beta A

LŠ: Real za prolaz, Liverpul za goli život

Fudbaleri Real Madrida igraju u utorak protiv Liverpula u četvrtom kolu Lige šampiona i potrebna im je pobeda za plasman u drugu fazu najelitnijeg evropskog klupskog takmičenja.

Tandem: Rodrigez i Ronaldo

Real Madrid sutra od 20.45 na svom terenu igra protiv Liverpula utakmicu četvrtog kola Grupe B u Ligi šampiona. "Kraljevski klub" je u prošlom kolu na Enfildu pobedio sa 3:0 i nalazi se na prvom mestu na tabeli sa maksimalnih devet bodova. Liverpul je treći sa tri boda, koliko imaju i drugoplasirani Ludogorec i poslednji Bazel.

Fudbaler Reala Kristijano Ronaldo pokušaće da postigne gol sutra i izjednači rekord bivšeg kapitena tog kluba Raula od 71 postignutog gola u Ligi šampiona. On je bio strelac i u prvenstvenoj pobedi protiv Granade od 4:0, i tako je na 12 uzastopnih utakmica u svim takmičenjima postigao gol.

Ronaldo je ove sezone postigao 22 gola, od kojih 17 u prvenstvu i prvi je strelac Primere.

LŠ: "Milioneri" i "tobdžije" igraju za prolaz

LŠ: Juve mora, Atletiko za miran san

 

"U dobroj smo seriji, imamo 11 uzastopnih pobeda i želimo da ostvarimo 12. pobedu protiv Liverpula", rekao je defanzivac Reala Alvaro Arbeloa, koji je svojevremeno igrao za Liverpul.

U ekipu Reala vraća se Garet Bejl posle povrede mišića, a neizvestan je nastup Danija Karvahalja zbog povrede tetive. Aktuelni evropski šampion nije izgubio u evropskim takmičenjima na Santjago Bernabeu od aprila 2011. godine, pobedivši u 16 od 18 utakmica.

Liverpul u utakmicu ulazi posle poraza od Njuksla od 0:1, a ekipa Brendana Rodžersa pobedila je jednom u poslednje četiri utakmice u svim takmičenjima. U ekipi Brendana Rodžersa neće biti napadača Danijela Staridža zbog povrede butine, a isti problem ima i Mamadu Sako.

U drugoj utakmici u Grupi B, od 20.45 Bazel igra na svom terenu protiv bugarskog Ludogoreca. U prošlom kolu Ludogorec je pobedio Bazel sa 1:0.

POVEZANE VESTI

VIDEO VESTI
ŠTAMPANO IZDANJE
DOBITNIK
Sigma Pešić (59)
GUBITNIK
Sonja Biserko (71)
DNEVNI HOROSKOP
devica24. 8. - 23. 9.
Neko ne razume vaše ideje i to počinje da se odražava na nivo poslovno-finansijske saradnje. Morate imati dovoljno razumevanja za svoju okolinu, stoga izbegavajte varijantu kažnjavanja ili destruktivno ponašanje. Između vas i voljene osobe neke stvari ostaju nedorečene, razmislite dobro o nastavku svađe.
DNEVNI HOROSKOP
strelac23. 11. - 21. 12.
Neko sumnja u vase praktične sposobnosti i poslovni ishod, ali niz prednosti se nalazi na vašoj strani. Ne treba da ubeđujete saradnike u svoje dobre namere ili poslovne sposobnosti, sačekajte na završnicu koja donosi uspešne rezultate. Ukoliko vam je stalo da privučete nečije interesovanje, jako se potrudite.
DNEVNI HOROSKOP
lav22. 6. - 23. 8.
Neko ima dobre namere, dogovor sa jednom osobom čini vam se da obećava zajedničku korist ili poslovno-finansijski dobitak. Zadržite samopouzdanje i optimistizam, ponekad je "prvi utisak" od presudnog značaja za dalji tok poslovnih događaja. Osoba koja privlači vašu pažnju deluje nedodirljivo.
  • 2025 © - vesti online