1
Petak 05.09.2014.
22:58

Kvalifikacije U21: "Orlići" prokockali dva gola prednosti

Mlada fudbalska reprezentacija Srbije izgubila je 3:2 od Italije u Peskari, u pretposlednjem kolu kvalifikacija za Evropsko prvenstvo. "Orlići" su imali vođstvo od 2:0, ali su na kraju poraženi i gotovo sigurno ostali bez zavšnice šampionata Starog kontinenta.

Aleksandar Pešić dva puta je zatresao mrežu "azura"

Golovima Aleksandra Pešića, Srbija je već posle 13 minuta imala 2:0. Ipak, izabranici Radovana Ćurčića onda su stali, dozvolili Italijanima terensku inicijativu. Pogocima Belota, "azuri" su već do poluvremena izjednačili.

U nastavku, Italija je napadala, Beloti je u 65. minutu izašao sam ispred golmana Dmitrovića, ali je šutirao pored gola. Bolju igru domaćin je krunisao u 75. minutu, kada je Berardi udarcem sa 25 metara matirao nesigurnog golmana Dmitrovića.

Posle osam kola, Srbija ima 13 bodova, dva manje od Italije, a tri od lidera Belgije. U utorak, izabranici Radovana Ćurčića igraće u gostima protiv Republike Irske.

SRBIJA: Dmitrović, Pantić, Ćosić, Veljković, Petrović, Čaušić, Kovačević, Brašanac, Đurđević, Pešić, Kostić.
ITALIJA: Bardi, Zapakosta, Bjanketi, Antei, Biragi, Berardi, Sturaro, Krisetig, Batokio, Beloti, Longo.

Petak 05.09.2014. 23:34
TIPICNO Nikada nesto zavrsiti do kraja. Psiha je cudo. Da izuzetci potvrdjuju pravilo: Novak Djokovic. "nema problema " ili " lako cemo mi to.." - stav prema svemu , nas je doveo u ovaj stadijum u kojem smo.