Petak 5. 12. 2025.
Beograd
160
  • Novi Sad
    170
  • Niš
    140
  • Kikinda
    160
  • Kraljevo
    150
  • Kruševac
    150
  • Leskovac
    150
  • Loznica
    140
  • Negotin
    190
  • Ruma
    170
  • Sjenica
    120
  • Vranje
    130
  • Vršac
    140
  • Zlatibor
    140
  • Zrenjanin
    170
0
Sreda 09.07.2014.
13:58
Beta A

Fernandinjo: Poraz od Nemačke nikada nećemo zaboraviti

Brazilski fudbaler Fernandinjo je rekao danas da težak poraz "karioka" u polufinalu Svetskog prvenstva od Nemačke nikada neće biti zaboravljen i dodao da atmosfera u reprezentaciji nije dobra.

 

"Svesni smo da je rezultat 'nemoguć'. Ovaj meč će zauvek biti upamćen. Atmosfera u ekipi nije dobra posle ovakvog poraza. Naši snovi okončani su na surov način", rekao je Fernandinjo, a prenosi portal goal.com.

Nemačka je sinoć u Belo Horizonteu u polufinalu Mundijala pobedila Brazil rezultatom 7:1. Fernandinjo je rekao da Brazil mora da pronađe način da se uzdigne posle ubedljivog poraza.

"Moramo da pokažemo karakter, da uzdignemo glave i da pokušamo da živimo sa tim. Mislim da će profesionalizam kod svakog od nas, karakter i čast pomoći da prebrodimo ovo. Mi ćemo se u utakmici za treće mesto boriti, pružićemo maksimum", rekao je Fernandinjo. 

Brazil će se u subotu u borbi za treće mesto sastati sa poraženim iz duela između Argentine i Holandije koji počinje večeras u 22 časa.

POVEZANE VESTI

VIDEO VESTI
ŠTAMPANO IZDANJE
DOBITNIK
Sigma Pešić (59)
GUBITNIK
Sonja Biserko (71)
DNEVNI HOROSKOP
rak22. 6. - 22. 7.
Ukoliko želite dobro da razrešite poslovni nesporazum sa jednom osobom, budite dovoljno efikasni i odlučni. Preduhitrite saradnike koji računaju na vašu neinformisanost o poslovnim prilikama. Važno je da jasno definisete svoje ciljeve. Imate utisak da vaš ljubavni život lagano stagnira i da nije interesantan.
DNEVNI HOROSKOP
škorpija24. 10. - 22. 11.
Nečije namere ne zvuče dovoljno iskreno, stoga pažljivije analizirajte osobu koja plasira neobičnu priču. Kada situaciju na poslovnoj sceni posmatrate sa različitih aspekata, biće vam jasnije na koji način treba da rešavate svoje dileme. Komentari koje čujete od bliske osobe deluju pozitivno na vaše samopouzdanje.
DNEVNI HOROSKOP
ovan21. 3. - 20. 4.
Susret ili rasprava sa jednom osobom na vas počinje da deluje zamorno. Osećate blagu rezignaciju, jer poslovni događaji ne idu u željenom pravcu. Ipak, nemojte dozvoliti da u vama prevlada nesigurnost i depresivno raspoloženje. Prijaće vam susret sa jednom bliskom ili dragom osobom, koja donosi vesti.
  • 2025 © - vesti online