Sreda 11. 2. 2026.
Beograd
160
  • Novi Sad
    170
  • Niš
    140
  • Kikinda
    160
  • Kraljevo
    150
  • Kruševac
    150
  • Leskovac
    150
  • Loznica
    140
  • Negotin
    190
  • Ruma
    170
  • Sjenica
    120
  • Vranje
    130
  • Vršac
    140
  • Zlatibor
    140
  • Zrenjanin
    170
0
Nedelja 22.06.2014.
21:39
mozzartsport.com A

Partizan pobedio Lovćen

Volkov i Ninković podesili nišanske sprave, a vredi napomenuti da je igrao i potencijalni povratnik Marko Lomić.

Podesio nišanske sprave: Nikola Ninković
 

I druga provera Partizana završila se uspešno. Posle nižerazrednog Zlatiborca, crno-beli su identičnim rezultatom, 2:0, savladali i drugoplasirani tim minulog prvenstva Crne Gore, Lovćen. Vicešampion Srbije je golovima Vladimira Volkova i Nikole Ninkovića stigao do pobede na atraktivan način pošto su oba pogotka bila izuzetno lepa, a vredi napomenuti da je igrao i potencijalni povratnik Marko Lomić.

Najpre je Volkov u 24. prevario dvojicu čuvara i udarcem u bliži ugao savladao Perovića, da bi Ninković u 58. minutu na odličan pas Luke pogodio sam rogalj.

Crno-beli su imali još nekoilko atraktivnih šansi koji su propustili Danilo Pantić u prvom i Nikola Ninković u drugom poluvremenu, ali po izuzetno teškim uslovima za igru na stadionu Slobode u Užicu nisu oduševili malobrojnu publiku. Meč je inače bio humanitarnog karaktera. Pratilo ga je oko 1.000 gledalaca, a prihod od prodatih ulaznica biće preusmeren u fond za ugroženeporodice u poplavama u Bajinoj bašti. Toj humanitarnoj akciji priključili su se i fudbaleri Partizana, koji su donirali 1.000 evra Bajinoj bašti.

Crno-beli su igrali u sledećem sastavu: Ž. Živković, Stevanović, Ostojić, Stanković, Volkov, Saša Marković, Drinčić, Pantić, A. Živković, Grbić i Lazović.

U drugom poluvremenu igrali su još: Kljajić, Pauljević, Trajković, Gulan, Brašanac, Lomić, Saša Ilić, Luka, Ninković i Fofana.

POVEZANE VESTI

VIDEO VESTI
ŠTAMPANO IZDANJE
DOBITNIK
Sigma Pešić (59)
GUBITNIK
Sonja Biserko (71)
DNEVNI HOROSKOP
rak22. 6. - 22. 7.
Ukoliko želite dobro da razrešite poslovni nesporazum sa jednom osobom, budite dovoljno efikasni i odlučni. Preduhitrite saradnike koji računaju na vašu neinformisanost o poslovnim prilikama. Važno je da jasno definisete svoje ciljeve. Imate utisak da vaš ljubavni život lagano stagnira i da nije interesantan.
DNEVNI HOROSKOP
blizanci22. 5. - 21. 6.
Delujete optimistično i očekujete pozitivne odgovore. Međutim, trenutna situacija na poslovnoj sceni ne zavisi prvenstveno od vaše volje ili uticaja. Pravilno procenite redosled poteza i nemojte dozvoliti da vas neko preduhiti. Važno je da pažljivije birate reči koje izgovarate pred svojim partnerom koji je nervozan.
DNEVNI HOROSKOP
vaga24. 9. - 23. 10.
Imate dobro idejno rešenje, ali neko pokušava da ogranici vasu ulogu i uticaj na dalji tok poslovnog dogovora. Nemojte dozvoliti, da se nesporazum negativno odražava na vasu koncentraciju ili da vas neko "ulovi" u svoju zamku. Važno je da se nalazite u pozitivnom okruženju. Pažljivije birajte društvo za grad.
  • 2026 © - vesti online