Nedelja 02.03.2014.
17:30
Beta A

I po snegu, i po kiši - Čukarički

Fudbaleri Čukaričkog pobedili su danas u Užicu Slobodu sa 2:1 u poslednjoj utakmici 17. kola Super lige Srbije.

Fudbaleri Čukaričkog iskoristili poraz Jagodine (Foto: Arhiva)

Čukarički je tako upisao drugu uzastopnu pobedu u prolećnom delu šampionatu, dok je Sloboda pretrpela prvi poraz.

"Brđani" su do prednosti došli u 13. minutu, kada je Igor Matić posle solo prodora savladao golmana Dejana Rankovića.

Sloboda je ubrzo posle primljenog gola došla do izjednačenja. Ekipa Ljubiše Stamenkovića je u 25. minutu preko Aleksandra Ćovina, koji je iskoristio centaršut svog imenjaka Pejovića s leve strane.

Konačan rezultat postavio je već u 28. minutu Nikola Stojiljkovića, koji je glavom, posle centaršuta Nenada Mirosavljevića savladao Rankovića.

Do kraja meča Čukarički je ugalavnom iz kontranapada pokušavao da dođe do izjednačenja, dok je Sloboda tek u poslednjih 15 minuta uspela da probije odbranu beogradske ekipe, ali ne i da dođe do gola. Čukarički je ovom pobedom došao do četvrtog mesta sa 28 bodova, dok je Sloboda 11. sa 19.