Nedelja 20.10.2013.
22:51
BETA A

Totenhem slavio u Birmingemu

Fudbaleri Totenhema pobedili su danas na gostovanju u Birmingemu ekipu Aston Vile sa 2:0 u osmom kolu Premijer lige.

Strelac: Andros Taunsend

Goste je u vođstvo doveo Andros Taunsend u 31. minutu meča posle asistencije Roberta Soldada. Nakon asistencije kod prvog pogotka, Soldado je i zatresao gol u 69. minutu i tako postavio konačan rezultat 0:2.

Pored pobede Totenhema utakmicu je obeležio i incident koji se dogodio nedugo posle prvog gola. Pristalice gostujuće ekipe su u 34. minutu na teren bacile dimnu bombu, koja je pogodila pomoćnog sudiju u glavu.

Poslednji meč osmog kola Premijer lige na programu je sutra, a sastaju se Kristal Palas i Fulam.