Sreda 21. 1. 2026.
Beograd
160
  • Novi Sad
    170
  • Niš
    140
  • Kikinda
    160
  • Kraljevo
    150
  • Kruševac
    150
  • Leskovac
    150
  • Loznica
    140
  • Negotin
    190
  • Ruma
    170
  • Sjenica
    120
  • Vranje
    130
  • Vršac
    140
  • Zlatibor
    140
  • Zrenjanin
    170
0
Utorak 20.08.2013.
14:24
mozzartsport.com A

Di Kanio suspendovao igrača zbog ruganja protivniku

Fila Bardslija će skupo koštati glupiranje posle meča sa Fulamom, zbog čega će najverovatnije biti prodat do kraja prelaznog roka.

Trenira strogoću: Paolo di Kanio
 

Paolo Di Kanio nastavlja da propagira strogoću u Sanderlendu. Posle uvođenja strogog režima ponašanja igrača na stadionu Svetlosti, kontroverzni italijanski stručnjak suspendovao je defanzivca Fila Bardslija zbog ruganja na račun igrača Fulama! Naime, 28-godišnji Englez je posle meča sa Fulamom, koji je Sanderlend dobio sa 1:0, na svom Tviter profilu okačio tekst sledeće sadržine:
“Sjajna premijera a-ha-ha-ha“, što je strogi menadžer okarakterisao kao ruganje i iskusnom defanzivcu poručio da više ne prilazi trening centru Svetlosti.


Još uvek nije poznato koliko će suspenzija trajati, a s obzirom da je Bardslijeva poruka izazvala gnev razočaranih navijača Fulama, kao i da je Di Kanio bio vrlo jasan prilikom postavljanja pravila, britanski mediji očekuju da će igrač u narednih nekoliko dana biti prodat!


Inače, ovo je drugi sukob na relaciji Di Kanio - Bardsli. Podsetimo, tokom maja meseca, bivši igrač Mančester junajteda uslikan je na podu jednog kasina u Njukaslu, pijan kao letva, prekriven novčanicama od 50 funti. Zbog ovog skandala on je “popio“ suspenziju od jedne utakmice, da bi kasnije gotovo celo leto proveo trenirajući sa omladincima.


A sada... Sada nema dalje... Filovi dani u Sanderlendu su odbrojani.

POVEZANE VESTI

VIDEO VESTI
ŠTAMPANO IZDANJE
DOBITNIK
Sigma Pešić (59)
GUBITNIK
Sonja Biserko (71)
DNEVNI HOROSKOP
strelac23. 11. - 21. 12.
Neko sumnja u vase praktične sposobnosti i poslovni ishod, ali niz prednosti se nalazi na vašoj strani. Ne treba da ubeđujete saradnike u svoje dobre namere ili poslovne sposobnosti, sačekajte na završnicu koja donosi uspešne rezultate. Ukoliko vam je stalo da privučete nečije interesovanje, jako se potrudite.
DNEVNI HOROSKOP
strelac23. 11. - 21. 12.
Neko sumnja u vase praktične sposobnosti i poslovni ishod, ali niz prednosti se nalazi na vašoj strani. Ne treba da ubeđujete saradnike u svoje dobre namere ili poslovne sposobnosti, sačekajte na završnicu koja donosi uspešne rezultate. Ukoliko vam je stalo da privučete nečije interesovanje, jako se potrudite.
DNEVNI HOROSKOP
blizanci22. 5. - 21. 6.
Delujete optimistično i očekujete pozitivne odgovore. Međutim, trenutna situacija na poslovnoj sceni ne zavisi prvenstveno od vaše volje ili uticaja. Pravilno procenite redosled poteza i nemojte dozvoliti da vas neko preduhiti. Važno je da pažljivije birate reči koje izgovarate pred svojim partnerom koji je nervozan.
  • 2026 © - vesti online