Ponedeljak 9. 2. 2026.
Beograd
160
  • Novi Sad
    170
  • Niš
    140
  • Kikinda
    160
  • Kraljevo
    150
  • Kruševac
    150
  • Leskovac
    150
  • Loznica
    140
  • Negotin
    190
  • Ruma
    170
  • Sjenica
    120
  • Vranje
    130
  • Vršac
    140
  • Zlatibor
    140
  • Zrenjanin
    170
0
Subota 13.07.2013.
17:37
Beta A

Trivunović: Sa Spartakom u Evropu

"Došao sam da pomognem klubu da ostvari ambicije i da uz mlađe igrače pokušamo da budemo bolji nego prošle sezone", rekao je iskusni vezista.

Predstavljanje: Stefan Cicmil, Damir Džimović i Veseljko Trivunović
 


Novi fudbaler Spartaka Veseljko Trivunović rekao je danas da je došao u subotički klub da bi se izborio za njegov plasman ukvalifikacije za evropsko takmičenje.


"Došao sam da pomognem klubu da ostvari ambicije i da uz mlađe igrače pokušamo da budemo bolje poziocionirani u odnosu na prošlu sezonu i da se uključimo u borbu za Evropu. Drago mi je što sam došao u Suboticu", rekao je Trivunović na promociji.


Trivunović je naveo da je imao ponude inostranih klubova koje su se "izjalovile".


"Pokušao sam da nađem neki inostrani angažman i kada se to izjalovilo usledile su ponude iz naše države. Najrealnija i najbolja za mene sigurno da je bila ponuda

Spartaka. Uz dogovor sa porodicom prihvatili smo da dođemo u Suboticu. Spartak je klub koji je zabeležio dobre rezultate i uvek imao dobre igrače", kazao je on.


Trivunović je prošao sve mlađe selekcije Crvene zvezde, a u karijeri je, između ostalih, igrao za Vojvodinu, OFK Beograd i Gabalu iz Azerbejdžana.


Zajedno sa Trivunovućem, Spartak je predstavio i 23-godišnjeg štopera Stefana Cicmila, koji je karijeru počeo u Budućnosti iz Podgorice, dok je prošlu sezonu

proveo u Radničkom iz Niša.


Izvrssni direktor Spartaka Damir Džimović najavio je dolazak još nekoliko fudbalera u narednom periodu.

POVEZANE VESTI

VIDEO VESTI
ŠTAMPANO IZDANJE
DOBITNIK
Sigma Pešić (59)
GUBITNIK
Sonja Biserko (71)
DNEVNI HOROSKOP
rak22. 6. - 22. 7.
Ukoliko želite dobro da razrešite poslovni nesporazum sa jednom osobom, budite dovoljno efikasni i odlučni. Preduhitrite saradnike koji računaju na vašu neinformisanost o poslovnim prilikama. Važno je da jasno definisete svoje ciljeve. Imate utisak da vaš ljubavni život lagano stagnira i da nije interesantan.
DNEVNI HOROSKOP
ovan21. 3. - 20. 4.
Susret ili rasprava sa jednom osobom na vas počinje da deluje zamorno. Osećate blagu rezignaciju, jer poslovni događaji ne idu u željenom pravcu. Ipak, nemojte dozvoliti da u vama prevlada nesigurnost i depresivno raspoloženje. Prijaće vam susret sa jednom bliskom ili dragom osobom, koja donosi vesti.
DNEVNI HOROSKOP
škorpija24. 10. - 22. 11.
Nečije namere ne zvuče dovoljno iskreno, stoga pažljivije analizirajte osobu koja plasira neobičnu priču. Kada situaciju na poslovnoj sceni posmatrate sa različitih aspekata, biće vam jasnije na koji način treba da rešavate svoje dileme. Komentari koje čujete od bliske osobe deluju pozitivno na vaše samopouzdanje.
  • 2026 © - vesti online