Subota 6. 12. 2025.
Beograd
160
  • Novi Sad
    170
  • Niš
    140
  • Kikinda
    160
  • Kraljevo
    150
  • Kruševac
    150
  • Leskovac
    150
  • Loznica
    140
  • Negotin
    190
  • Ruma
    170
  • Sjenica
    120
  • Vranje
    130
  • Vršac
    140
  • Zlatibor
    140
  • Zrenjanin
    170
3
Sreda 03.07.2013.
12:34 >> 13:25h
24sata.hr A

Tek što je došao u Split, Srbin napustio Hajduk zbog pretnji

Rođeni Banjalučanin i nekadašnji član mlade reprezentacije Bosne i Hercegovine otišao iz Splita zbog pretnji i uvreda.

Navijači Hajduka na jednoj od utakmica
 

Goran Galešić (24) je zatražio od Hajduka sporazumni raskid ugovora, a kao razlog je naveo pretnje navijača, prenosi hrvatski portal "24 sata". On je prošlog meseca potpisao trogodišnji ugovor, ali je doživeo uvrede od navijača zbog porekla i toga što je bio u Partizanu pre tri godine, kada je prošao probu, ali nije zaigrao za prvi tim. 

- Bilo je strašno, nazivali su me "četnikom" i "grobarom", pretili su mi i lično i na "Fejsbuku". Zbog toga sam odlučio da odem. Prešao bih ja preko toga, ali nisam želeo da zbog mene sutra ispaštaju klub i grad. Zatražio sam raskid, ljudi u klubu su mi izašli u susret i hvala im. Hajduk i saigrači koji su me lepo primili ostaće mi u lepoj uspomeni, a ove druge, ružne stvari ću zaboraviti - rekao je Galešić, koji je u karijeri igrao za slovenačke klubove Goricu i Koper, kao i za belgijski Beršot.

Predsednik Hajduk, prenosi "24 sata", nije bio raspoložen za duži komentar.

- Kad vam igrač u želji za raskidom ugovora navede takav razlog, onda vam ne preostaje puno manevarskog prostora osim da mu izađete u susret - rekao je Marin Brbić.

Sreda 03.07.2013. 14:07
Eto, sta reci sad za Hrvate ovim povodom? - Nista, sve je suvisno osim konstatacije ...kolektivno htvatsko ne civilizovano nacionalno sovinisticko ludilo!
Sreda 03.07.2013. 21:27
Koji te je djavo uopste terao medju Ustase.
Sreda 03.07.2013. 20:12
Na taj nacin su pocetkom 90-tih Srbe provocirali i primorali na rat,a sve u dogovoru sa zapadom da bi ih protjerali i stvorili cistu katolicku zemlju,ja sam tad radio u Zagrebu i slusao sam kakve se pjesme pjevaju po kafanama,tu se Srbin nije mogao lagodno osjecati,samo tudjman i mesic nisu nista poduzimali da se provociranje sprijeci,na kraju Srbi ispadose glavni krivci.
VIDEO VESTI
ŠTAMPANO IZDANJE
DOBITNIK
Sigma Pešić (59)
GUBITNIK
Sonja Biserko (71)
DNEVNI HOROSKOP
devica24. 8. - 23. 9.
Neko ne razume vaše ideje i to počinje da se odražava na nivo poslovno-finansijske saradnje. Morate imati dovoljno razumevanja za svoju okolinu, stoga izbegavajte varijantu kažnjavanja ili destruktivno ponašanje. Između vas i voljene osobe neke stvari ostaju nedorečene, razmislite dobro o nastavku svađe.
DNEVNI HOROSKOP
ribe20. 2. - 20. 3.
Imate utisak, da neko ogranicava vaše poslovne mogućnosti ili da vam nameće određena pravila ponašanja. Dobro razmislite na koji način treba da se izborite za bolju poslovnu poziciju, nemojte potcenjivati nečiju ulogu. U emotivnom smislu nije vam dozvoljeno baš sve i nemojte preterivati.
DNEVNI HOROSKOP
bik21. 4. - 21. 5.
Budite promišljeni pred osobom koja vas je zaintrigirala svojom pojavom ili pričom o poslovno finansijskoj saradnji. Konsultujete svoje saradnike, pre nego što donesete neku zvaničnu odluku. Više glava potencijalno može da smisli bolje rešenje. U susretu sa voljenom osobom, trebate uživati u ljubavi.
  • 2025 © - vesti online