1
Subota 08.06.2013.
10:50

Blamaža Crne Gore: Ukrajina silna u Podgorici!

Izabranici Branka Brnovića primili četiri gola u drugom poluvremenu maltene na isti način i vratili u trku za Mondijal goste predvođene sjajnim Konopljankom.

Šok: Navijači Crne Gore

Šou Ukrajine i(li) blamaža Crne Gore! Kako god opisali susret u Podgorici ostaje bolna činjenica po Hrabre sokolove: pretrpeli su prvi poraz u kvalifikacijama za Prvenstvo sveta i propustili priliku da se primaknu Brazilu. Izabranici Branka Brnovića zakazali su kad im je to bilo najpotrebnije, dozvolili da im selekcija države koja je lane zajedno sa Poljskom organizovala Prvenstvo Evrope drži predavanje na temu kontranapada, pa nikoga ne bi trebalo da čudi konačnih - 0:4!

Na šest kvalifikacionih susreta Crna Gora je primila samo tri gola, a večeras za 40 minuta jedan više, čime je vratila u igru protivnika koga je u oktorbru prošle godine dobila u Kijevu (1:0).

Očekivalo se da večeras lider Grupe H iskoristi prednost domaćeg terena, pobegne Engleskoj na tri koraka, ali posle jalovog prvog poluvremena Vučinić, Jovetić, Kasalica, Volkov i društvo su dozvolili da im Ukrajinci “slažu” kontre i maltene na isti šablon postignu sve golove. Predvođeni sjajnim Jevgenom Konopljankom (osim vedete Dnjepra strelci još Garmaš, Fedetski i Bezus) gosti su osvojili 11 bod i prišunjali se uz bok Englezima, uz napomenu da imaju meč manje i od njih i od Crnogoraca.

Subota 08.06.2013. 13:16
"Hrabri sokolovi " ??? Šta im to znači ? Kao idu u boj pa se hrabre, šta li već ? Zar nije bolje samo sokolovi, izgleda dosta ozbiljnije.