0
Subota 27.04.2013.
19:30

Vojvodina ubedljiva protiv Javora, preokret OFK u Nišu

Fudbaleri Vojvodine ubedljivo su danas u gostima savladali ivanjički Javor sa 4:0, u utakmici 25. kola Super lige Srbije.

Ponovo strelac - Abubakar Oumaru

Strelci za novosadsku ekipu bili su Abubakar Oumaru u sedmom, Enver Alivodić u 54, Aleksandar Katai u 62. i Miloš Deletić u 87. minutu.

OFK Beograd je posle preokreta pobedio Radnički u Nišu rezulatom 1:2. Domaćin je poveo preko Saše Stojanovića u 39. minutu, ali su gosti golovima Ivice Jovanovića u 55. i kapitena Nemanje Nikolića u 84. minutu došli do trijumfa.

Rad je nastavio seriju bez poraza na svom stadionu na Banjici, pošto je sa 2:0 golovima Andrije Lukovića u 30. i Uroša Đurđevića u 58. minutu savladao Slobodu iz Užica.

Fudbaleri Smedereva savladali su na svom terenu BSK iz Borče sa 2:0, golom Predraga Sikimića u 49. i Igora Krmara u 90. minutu. čime su došli do druge pobede u prvenstvu ove sezone.

Spartak je u Subotici igrao nerešeno bez golova s kulskim Hajdukom, a isti rezultat bio je u Kragujevcu, gde je Radnički 1923 dočekao Jagodinu.

U preostale dve utakmice 25. kola, Crvena zvezda će danas od 19 sati dočekati Donji Srem, dok će Novi Pazar sutra od 17 časova kod kuće igrati protiv lidera na tabeli Partizana.