0
Utorak 29.01.2013.
23:01

Remi Sitija, pobeda Njukasla

Aktuelni šampion Mančester Siti u meču 24. kola Premijer lige odigrao nerešeno bez golova sa Kvins Park Rendžersom u gostima.

Posle četiri uzastopna trijumfa, Siti je remizirao na gostovanju poslednjem timu na tabeli. ’Građani’ su bili bolji tokom najvećeg dela meča, ali nisu stvorili mnogo šansi.

Pogodaka nije bilo ni na meču Sanderlenda i Svonsija, dok je Njukasl posle pet utakmica bez pobede, zabeležio trijumf protiv Aston Vile sa 2:1. "Svrake" su povele preko Sisea u 19 minutu, a prednost je udvostručio Kabaj u 33. Benteke je iz penala smanjio prednost Njukasla, ali do kraja meča Vila nije uspela da dođe do izjednačenja.

Stouk je protiv Vigana imao prednost od 2:0, ali su gosti u drugom delu meča uspeli da anuliraju prednost.