Subota 14. 2. 2026.
Beograd
160
  • Novi Sad
    170
  • Niš
    140
  • Kikinda
    160
  • Kraljevo
    150
  • Kruševac
    150
  • Leskovac
    150
  • Loznica
    140
  • Negotin
    190
  • Ruma
    170
  • Sjenica
    120
  • Vranje
    130
  • Vršac
    140
  • Zlatibor
    140
  • Zrenjanin
    170
1
Ponedeljak 14.01.2013.
20:16
Vestionline A

Vidić ponovo pokidao ligamente kolena?!

Srpski fudbaler Nemanja Vidić navodno je u derbiju protiv Liverpula ponovo pokidao ligamente kolena i najverovatnije je sezona za kapitena Mančestera Junajteda završena, prenose britanski mediji.

Težak maler - Nemanja Vidić

Vidić je nakon postizanja pogotka koji je doneo pobedu Junajtedu u derbiju 2:1, u 65. minutu nakon jednog kornera doživeo sudar glavama, a potom nezgodno pao svom težinom na koleno koje je i ranije bilo povređivano. Napravio je bolnu grimasu i odmah se uhvatio za operisano koleno koje je još uvek u procesu rehabilitacije.

Srpskom defanzivcu je brzo ukazana pomoć i on je nastavio meč, ali je desetak minuta kasnije menadžer Aleks Ferguson ipak odlučio da izvede Vidića iz igre i zameni ga Krisom Smolingom.

Još uvek nema zvaničnih informacija sa "Old Traforda" o ozbiljnosti povrede Vidića.

Kapiten Mančestera je tokom cele prošle sezone imao velikih problema sa povredama kolena, propustio je čak 20 mečeva i taman kad se činilo da su teški momenti u karijeri iza njega, scenario se ponovio.

Više informacija o težini nove povrede Nemanje Vidića, ali i Ešlija Janga koji ima sličnih problema, klub će saopštiti tokom sutrašnjeg dana.

POVEZANE VESTI

Ponedeljak 14.01.2013. 20:48
Vi sve znate , ono sto niko nezna. Gluposti.
VIDEO VESTI
ŠTAMPANO IZDANJE
DOBITNIK
Sigma Pešić (59)
GUBITNIK
Sonja Biserko (71)
DNEVNI HOROSKOP
bik21. 4. - 21. 5.
Budite promišljeni pred osobom koja vas je zaintrigirala svojom pojavom ili pričom o poslovno finansijskoj saradnji. Konsultujete svoje saradnike, pre nego što donesete neku zvaničnu odluku. Više glava potencijalno može da smisli bolje rešenje. U susretu sa voljenom osobom, trebate uživati u ljubavi.
DNEVNI HOROSKOP
ovan21. 3. - 20. 4.
Susret ili rasprava sa jednom osobom na vas počinje da deluje zamorno. Osećate blagu rezignaciju, jer poslovni događaji ne idu u željenom pravcu. Ipak, nemojte dozvoliti da u vama prevlada nesigurnost i depresivno raspoloženje. Prijaće vam susret sa jednom bliskom ili dragom osobom, koja donosi vesti.
DNEVNI HOROSKOP
vodolija21. 1. - 19. 2.
Nedostaje vam osnovno interesovanje da se posvetite nekim poslovnim temema koje zahtevaju dodatni napor. Nemojte precenjivati svoje profesionalne mogućnosti. Trenutni položaj Meseca u vama podstiče emotivnu nesigurnost, stoga izbegavajte rasparavu ili sumnjivo društvo. Budite iskreni prema svima.
  • 2026 © - vesti online