Utorak 24. 3. 2026.
Beograd
160
  • Novi Sad
    170
  • Niš
    140
  • Kikinda
    160
  • Kraljevo
    150
  • Kruševac
    150
  • Leskovac
    150
  • Loznica
    140
  • Negotin
    190
  • Ruma
    170
  • Sjenica
    120
  • Vranje
    130
  • Vršac
    140
  • Zlatibor
    140
  • Zrenjanin
    170
0
Utorak 25.12.2012.
20:34
Vestionline, Beta A

Nastasić: Srećan sam što ću igrati za Novu godinu

Srpski fudbaler Matija Nastasić rekao je danas da mu ne predstavlja problem da igra utakmice za svoj klub Mančester Siti tokom novogodišnjih praznika.

Voli kad je na terenu - Matija Nastasić

"To za mene nije problem. Uvek sam srećan kad igram, tako da me ovaj deo sezone čini najsrećnijim. Otac i majka su mi ovde, tako da mi porodica neće nedostajati. Koncentrisan sam prvo na Sanderlend, pa na Norič i nemam glavobolje zbog toga", rekao je Nastasić za britanski "Indipendent".

Siti će u sredu gostovati Sanderlendu, dok će 29. decembra igrati protiv Noriča, takođe u gostima, da bi 1. januara dočekao Stouk.

"Dok sam igrao u Italiji, tamo je postojala pauza u prvenstvu. Međutim, igranje ovde nije problem za mene i radujem se zbog sledećih nekoliko utakmica", kazao je ovaj 19-godišnji Valjevac.

Siti je u prošlom kolu savaladao Reding sa 1:0 golom u sudijskoj nadoknadi vremena, čime je zaostatak za vodećim Junajtedom smanjio na četiri boda.

"Znali smo da će utakmica biti teška pošto je očigledno da će oni doći da se brane, ali smo zaslužili taj gol što smo postigli u poslednjem minutu. Reding je igrao sa 11 igrača iza lopte i bilo nam je teško. Imamo veoma snažan tim, motivisan, pun samopouzdanja. Moramo da nastavimo da igramo sa tim stavom ako želimo da osvojimo Premijer ligu", rekao je Nastasić.

Reprezentativac Srbije kaže da je srećan što navijači Sitija imaju lepo mišljenje o njemu.

"Čini me srećnim kada navijači imaju pozitivno mišljenje o meni, a ja samo želim da nastavim da igram na način na koji to sada činim. To je cilj cele ekipe, ne samo mene", rekao je mladi štoper.

Nastasić je u Siti došao letos iz Fiorentine i za "građane" je odigrao je 16 mečeva.

POVEZANE VESTI

VIDEO VESTI
ŠTAMPANO IZDANJE
DOBITNIK
Sigma Pešić (59)
GUBITNIK
Sonja Biserko (71)
DNEVNI HOROSKOP
bik21. 4. - 21. 5.
Budite promišljeni pred osobom koja vas je zaintrigirala svojom pojavom ili pričom o poslovno finansijskoj saradnji. Konsultujete svoje saradnike, pre nego što donesete neku zvaničnu odluku. Više glava potencijalno može da smisli bolje rešenje. U susretu sa voljenom osobom, trebate uživati u ljubavi.
DNEVNI HOROSKOP
škorpija24. 10. - 22. 11.
Nečije namere ne zvuče dovoljno iskreno, stoga pažljivije analizirajte osobu koja plasira neobičnu priču. Kada situaciju na poslovnoj sceni posmatrate sa različitih aspekata, biće vam jasnije na koji način treba da rešavate svoje dileme. Komentari koje čujete od bliske osobe deluju pozitivno na vaše samopouzdanje.
DNEVNI HOROSKOP
jarac21. 12. - 21. 1.
Od vas se očekuje da ostvarite neku zapaženu ulogu u poslovnim susretima. To što okolina veruje u vaše sposobnosti predstavlja dovoljan povod, da pružite svoj maksimum u onoj oblasti za koju imate najviše interesovanja ili afiniteta. Važno je da vas neko posmatra toplim pogledom i danas ćete biti zadovoljni.
  • 2026 © - vesti online