0
Subota 27.10.2012.
15:51 >> 21:26h

JSL: "Petarda" OFK-a, poraz Rada i pobeda Spartaka

U prvim mečevima 10. kola Jelen Superlige OFK Beograd je Karaburmi deklasirao niški Radnički sa 5:1, Rad je poražen od Slobode u Užicu sa 1:0, dok je nova tri boda u gostima upisao Spartak pobedom u Kuli sa 0:1.

Najuvedljivija pobeda OFK Beograda od dolaska trenera Zorana Milinkovića

"Romantičari" su konačno obradovali svoje navijače odličnom igrom i ubedljivom pobedom. Dragan Bogavac je već za pola sata dva puta zatresao mrežu Nišlija, a kada je Adžić povisio na 3:0 pre odlaska na odmor bilo je jasno kome idu bodovi.

Milić i Pavlović su u nastavku pogađali mrežu Nišlija, čiju čast je spasao Jovanović počasnim pogotkom u 69. minutu.

Rad se nalazi u rezultatskoj krizi, pošto je posle OFK i Partizana, "građevinarima" meru uzela Sloboda u Užicu 1:0, a gol odluke postigao je Ranđelović u 45. minutu.

Subotički Spartak je golom Novaković u sudijskoj nadoknadi uspeo da se domogne kompletnog plena sa gostovanja Hajduku u Kuli, a meč BSK-a i Smedereva završen je nerešenim rezultatom 1:1.