Sreda 15. 4. 2026.
Beograd
160
  • Novi Sad
    170
  • Niš
    140
  • Kikinda
    160
  • Kraljevo
    150
  • Kruševac
    150
  • Leskovac
    150
  • Loznica
    140
  • Negotin
    190
  • Ruma
    170
  • Sjenica
    120
  • Vranje
    130
  • Vršac
    140
  • Zlatibor
    140
  • Zrenjanin
    170
0
Ponedeljak 08.10.2012.
11:41
Vestionline, Kurir A

Manćini: Golovi Kolarova ključni za ekipu

"Golovi Kolarova su postali ključni za ekipu i često je upravo on taj koji rešava meč. Izuzetno sam zadovoljan njegovim igrama", rekao je menadžer Sitija Roberto Manćini.

Izuzetno sam zadovoljan kako igra Kolarov - Roberto Manćini

Menadžer Mančester Sitija Roberto Manćini prezadovoljan je igrom Aleksandra Kolarova u pobedi "građana“ nad Sanderlendom od 3:0 u 7. kolu Premijer lige!

Reprezentativac Srbije iz „slobodnjaka“ je načeo goste već u 5. minutu, zatim asistirao Agueru kod drugog gola, a posle prekršaja nad njim Milner je postavio konačan rezultat.

"Nadam se da će Kolarov nastaviti seriju i dati još golova. Njegovi pogoci su postali ključni za ekipu i često je upravo on taj koji rešava meč. Izuzetno sam zadovoljan njegovim igrama, naročito što smo prvi put ove sezone meč završili bez primljenog gola", rekao je Manćini.

Za razliku od Aleksandra, Mario Baloteli nije imao svoj dan. Italijan je na meču protiv Sanderlenda bio izuzetno nervozan, a zatim i napravio scenu kada ga je menadžer izveo iz igre.

"Izašao je sa terena bez pozdrava i otišao pravo u tunel. Ne razumem njegov gest, pošto u tunel idu povređeni, a on nije izveden zbog toga. Nije smeo tako da reaguje", rekao je Manćinijev asistent Dejvid Plat, dok je menadžer Sitija poštedeo sunarodnika kritike.

"Baloteli se naradio na terenu, imao je šansu i srećan sam zbog njegovog nastupa. Odigrao je dobro, a mislim da može još bolje", kazao je Manćini.

Kolarov: Nismo se svađali

 

Pogotku Kolarova iz slobodnog udarca prethodila je i prepirka s Mariom Balotelijem, koju su engleski tabloidi pokušali da iskoriste i pretvore u svađu dvojice „građana“.

 

"Imao sam normalan razgovor s Mariom o tome ko će od nas dvojice izvesti slobodan udarac. Pozicija je bila idealna za obojicu, pa smo morali da se dogovorimo. Nije bilo nikakve svađe. Video sam da je idealna situacija da izvedem udarac levom nogom i, čim sam šutnuo, znao sam da će lopta ući u gol", rekao je Srbin, kome je Italijan prvi pritrčao da mu čestita na pogotku.

POVEZANE VESTI

VIDEO VESTI
ŠTAMPANO IZDANJE
DOBITNIK
Sigma Pešić (59)
GUBITNIK
Sonja Biserko (71)
DNEVNI HOROSKOP
strelac23. 11. - 21. 12.
Neko sumnja u vase praktične sposobnosti i poslovni ishod, ali niz prednosti se nalazi na vašoj strani. Ne treba da ubeđujete saradnike u svoje dobre namere ili poslovne sposobnosti, sačekajte na završnicu koja donosi uspešne rezultate. Ukoliko vam je stalo da privučete nečije interesovanje, jako se potrudite.
DNEVNI HOROSKOP
vodolija21. 1. - 19. 2.
Nedostaje vam osnovno interesovanje da se posvetite nekim poslovnim temema koje zahtevaju dodatni napor. Nemojte precenjivati svoje profesionalne mogućnosti. Trenutni položaj Meseca u vama podstiče emotivnu nesigurnost, stoga izbegavajte rasparavu ili sumnjivo društvo. Budite iskreni prema svima.
DNEVNI HOROSKOP
vaga24. 9. - 23. 10.
Imate dobro idejno rešenje, ali neko pokušava da ogranici vasu ulogu i uticaj na dalji tok poslovnog dogovora. Nemojte dozvoliti, da se nesporazum negativno odražava na vasu koncentraciju ili da vas neko "ulovi" u svoju zamku. Važno je da se nalazite u pozitivnom okruženju. Pažljivije birajte društvo za grad.
  • 2026 © - vesti online