0
Ponedeljak 27.08.2012.
23:45

Pobeda Đukićevog Valjadolida, Falkao razbio Bilbao

Fudbaleri Valjadolida, koje sa klupe predvodi srpski trener Miroslav Đukić, zabeležili su drugu uzastopnu pobedu u španskoj Primeri, pošto su večeras na svom terenu savladali Levante rezultatom 2:0.

Odličan start novog ligaša Valjadoilida u Primeri

Oba gola Valjadolid je postigao sa penala, a strelac je u 38. i 48. minutu bio Viktor Peres. Levante je od 37. minuta igrao sa igračem manje, pošto je David Navaro isključen zbog drugog žutog kartona.

Celu utakmicu za domaći tim na poziciji levog beka domaćih odigrao je srpski fudbaler Antonio Rukavina.

Valjadolid je u prvom kolu prošlog vikenda kao gost pobedio Saragosu sa 1:0.

U preostalom meču Atletiko Madrid je na svom "Visente Kalderonu" deklasirao Atletik Bilbao sa ubedljivih 4:0.

Sjajni Kolumbijac Radamel Falkao pogađao je mrežu Baskijaca tri puta u 20, 43, i 58. minutu iz penala i tako napravio odličnu uvertiru pred Superkup Evrope koji Atletiko Madrid u petak igra protiv Čelsija u Monaku.

Strelac četvrtog gola bio je Tijago u 84. minutu.

Valjadolid - Levante 2:0