Ponedeljak 29. 12. 2025.
Beograd
160
  • Novi Sad
    170
  • Niš
    140
  • Kikinda
    160
  • Kraljevo
    150
  • Kruševac
    150
  • Leskovac
    150
  • Loznica
    140
  • Negotin
    190
  • Ruma
    170
  • Sjenica
    120
  • Vranje
    130
  • Vršac
    140
  • Zlatibor
    140
  • Zrenjanin
    170
0
Nedelja 19.08.2012.
23:43
Vestionline A

Barsa deklasirala Sosijedad, Realu bod sa Valensijom

Na startu španske Primere Barselona je ubedljivo savladala Real Sosijedad sa 5:1, dok je Real odigrao nerešeno u derbiju protiv Valensije 1:1.

"Petarda" Barselone na startu šampionata

Dva gola za Barselonu postigao je najbolji igrač na svetu Lionel Mesi, a po jedan gol postigli su i Karlos Pujol, David Vilja i Pedro.

Ono što je obradovalo navijače Barselone je povratak Davida Vilje, koji je večeras odigrao prvu takmičarsku utakmicu od kada je polomio nogu prošlog decembra.

Barselona tako na startu šampionata ima dva boda prednosti u odnosu na branioca titule Real, koji je u derbiju kola podelio bodove sa Valensijom 1:1.

Real je na "Santjago Bernabeu" poveo golom Argentinca Iguaina već u desetom minutu, asistent je bio njegov zemljak Anhel di Marija. Valensija je u 42. minutu izjednačila preko Žonasa, a do kraja meča Madriđani nisu uspeli da savladaju Dijega Alveša i pored deset šuteva upućenih u okvir gola Valensije.

Od ostalih mečeva izdvajamo goleadu na "San Mamesu", gde je domaći Atletiko Bilbao poražen od Betisa rezultatom 3:5.

Rezultati:
Barselona - Real Sosijedad 5:1
Atletik Bilbao - Betis 3:5
Real Madrid - Valensija 1:1
Levante - Atletiko Madrid (kasnije)

Juče:

Majorka - Espanjol 2:1
Sevilja - Hetafe 2:1
Selta Vigo - Malaga 0:1

POVEZANE VESTI

VIDEO VESTI
ŠTAMPANO IZDANJE
DOBITNIK
Sigma Pešić (59)
GUBITNIK
Sonja Biserko (71)
DNEVNI HOROSKOP
ribe20. 2. - 20. 3.
Imate utisak, da neko ogranicava vaše poslovne mogućnosti ili da vam nameće određena pravila ponašanja. Dobro razmislite na koji način treba da se izborite za bolju poslovnu poziciju, nemojte potcenjivati nečiju ulogu. U emotivnom smislu nije vam dozvoljeno baš sve i nemojte preterivati.
DNEVNI HOROSKOP
bik21. 4. - 21. 5.
Budite promišljeni pred osobom koja vas je zaintrigirala svojom pojavom ili pričom o poslovno finansijskoj saradnji. Konsultujete svoje saradnike, pre nego što donesete neku zvaničnu odluku. Više glava potencijalno može da smisli bolje rešenje. U susretu sa voljenom osobom, trebate uživati u ljubavi.
DNEVNI HOROSKOP
škorpija24. 10. - 22. 11.
Nečije namere ne zvuče dovoljno iskreno, stoga pažljivije analizirajte osobu koja plasira neobičnu priču. Kada situaciju na poslovnoj sceni posmatrate sa različitih aspekata, biće vam jasnije na koji način treba da rešavate svoje dileme. Komentari koje čujete od bliske osobe deluju pozitivno na vaše samopouzdanje.
  • 2025 © - vesti online