Četvrtak 12. 2. 2026.
Beograd
160
  • Novi Sad
    170
  • Niš
    140
  • Kikinda
    160
  • Kraljevo
    150
  • Kruševac
    150
  • Leskovac
    150
  • Loznica
    140
  • Negotin
    190
  • Ruma
    170
  • Sjenica
    120
  • Vranje
    130
  • Vršac
    140
  • Zlatibor
    140
  • Zrenjanin
    170
2
Utorak 14.08.2012.
20:14
Vestionline, Beta A

Mihajlović: Sada je rezultat bitan

Selektor fudbalske reprezentacije Srbije Siniša Mihajlović kazao je da će njegova ekipa u prijateljskoj utakmici sa Irskom, u sredu na Marakani od 20.45 sati, promeniti dosadašnji sistem igre.

Ponovo menja sistem - Siniša Mihajlović

"U prijateljskim mečevima (prošlog proleća) sa Španijom, Francuskom i Švedskom nije nam bio bitan rezultat. Sada jeste i tako će biti u svakoj utakmici sve do kraja 2013. godine, bez obzira na rivala", rekao je Mihajlović, a preneo sajt Fudbalskog saveza Srbije.

"Pobede su važne jer podižu samopouzdanje timu, stvara se pobednički mentalitet i svaki put ćemo tražiti da pobedimo utakmicu. Zbog toga neću saopštiti sastav tima, kao što sam činio pred prethodne mečeve. Mogu samo da otkrijem da ćemo promeniti sistem igre", dodao je on.

Duel Srbije i Irske igraće se sutra u 20.45 na stadionu Crvene zvezde. Taj meč biće Mihajloviću prvi u Srbiji od kada je postao selektor nacionalnog tima.

"Drago mi je svaki put kada dođem na 'Marakanu', posebno kada sam dole na terenu. Taj stadion, definitivno, izaziva u meni lep osećaj. Pozivam navijače da dođu u što većem broju i navijaju za reprezentaciju svoje zemlje", istakao je Mihajlović.

U prethodnim utakmicama sa Mihajlovićem kao selektorom reprezentacija Srbije doživela je tri poraza - 0:2 od Španije, 0:2 od Francuske i 1:2 od Švedske.

POVEZANE VESTI

Utorak 14.08.2012. 22:17
Hvala Bogu da jednom neko skupi hrabrosti i kaže da mu je rezultat bitan!
Utorak 14.08.2012. 22:25
pa, naravno daje bitan.
VIDEO VESTI
ŠTAMPANO IZDANJE
DOBITNIK
Sigma Pešić (59)
GUBITNIK
Sonja Biserko (71)
DNEVNI HOROSKOP
blizanci22. 5. - 21. 6.
Delujete optimistično i očekujete pozitivne odgovore. Međutim, trenutna situacija na poslovnoj sceni ne zavisi prvenstveno od vaše volje ili uticaja. Pravilno procenite redosled poteza i nemojte dozvoliti da vas neko preduhiti. Važno je da pažljivije birate reči koje izgovarate pred svojim partnerom koji je nervozan.
DNEVNI HOROSKOP
ovan21. 3. - 20. 4.
Susret ili rasprava sa jednom osobom na vas počinje da deluje zamorno. Osećate blagu rezignaciju, jer poslovni događaji ne idu u željenom pravcu. Ipak, nemojte dozvoliti da u vama prevlada nesigurnost i depresivno raspoloženje. Prijaće vam susret sa jednom bliskom ili dragom osobom, koja donosi vesti.
DNEVNI HOROSKOP
vodolija21. 1. - 19. 2.
Nedostaje vam osnovno interesovanje da se posvetite nekim poslovnim temema koje zahtevaju dodatni napor. Nemojte precenjivati svoje profesionalne mogućnosti. Trenutni položaj Meseca u vama podstiče emotivnu nesigurnost, stoga izbegavajte rasparavu ili sumnjivo društvo. Budite iskreni prema svima.
  • 2026 © - vesti online