Sreda 10. 12. 2025.
Beograd
160
  • Novi Sad
    170
  • Niš
    140
  • Kikinda
    160
  • Kraljevo
    150
  • Kruševac
    150
  • Leskovac
    150
  • Loznica
    140
  • Negotin
    190
  • Ruma
    170
  • Sjenica
    120
  • Vranje
    130
  • Vršac
    140
  • Zlatibor
    140
  • Zrenjanin
    170
0
Subota 21.07.2012.
12:15
Vestionline, Kurir A

Boban Dmitrović: Odlazim iz Srbije!

Nekadašnji reprezentativac Srbije Boban Dmitrović ogorčen je zbog odluke Tužilaštva u Čačku po kojoj njegova izjava o nameštanju mečeva nije dovoljna da se određeni ljudi iz fudbala procesuiraju, pa je najavio odlazak iz Srbije.

Boban Dmitrović

Dmitrović kaže da je ovde etiketiran i da za njega više nema mesta u srpskom fudbalu, pa se zbog toga vraća u zemlju gde je kao profesionalni fudbaler nastupao devet godina.

"Želeo sam da određene stvari isteram na videlo, da se pokrenemo s mrtve tačke, ali nije išlo, a meni je više muka da ispravljam krive Drine. U karijeri nisam zaradio dovoljno para da bih se do kraja života odmarao, zato hoću da nastavim s radom u fudbalu, ali u Srbiji to ne mogu. Ovde sam etiketiran pa za mene i moju porodicu ovde više nema sreće i zato se selim u Austriju", kaže Dmitrović i dodaje:

"Sina sam već poslao, a ja ću uskoro za njim. Tamo sam igrao devet godina, ostavio neki trag, znam mnogo ljudi, pa se nadam da ću uspeti da radim nešto u fudbalu. Moj odlazak ne treba tumačiti kao bežanje, jer ću uredno ostaviti novu adresu i broj telefona, a odazivaću se i na svaki eventualni poziv državnih organa".

Dmitrović kaže da ga je više pogodila nemarnost države nego FS Srbije.

"Od FSS sam 31. marta ove godine dobio rešenje po kojem se postupak obustavlja zbog zastarelosti. Malo sam razočaran zbog toga, jer su prvo mogli da sačekaju odluku tužilaštva, ali dobro. Više sam ljut na državne organe, koji bi time trebalo da se bave. Ipak, uveren sam da će istina kad-tad izaći na videlo", kazao je Dmitrović.

VIDEO VESTI
ŠTAMPANO IZDANJE
DOBITNIK
Sigma Pešić (59)
GUBITNIK
Sonja Biserko (71)
DNEVNI HOROSKOP
ovan21. 3. - 20. 4.
Susret ili rasprava sa jednom osobom na vas počinje da deluje zamorno. Osećate blagu rezignaciju, jer poslovni događaji ne idu u željenom pravcu. Ipak, nemojte dozvoliti da u vama prevlada nesigurnost i depresivno raspoloženje. Prijaće vam susret sa jednom bliskom ili dragom osobom, koja donosi vesti.
DNEVNI HOROSKOP
ribe20. 2. - 20. 3.
Imate utisak, da neko ogranicava vaše poslovne mogućnosti ili da vam nameće određena pravila ponašanja. Dobro razmislite na koji način treba da se izborite za bolju poslovnu poziciju, nemojte potcenjivati nečiju ulogu. U emotivnom smislu nije vam dozvoljeno baš sve i nemojte preterivati.
DNEVNI HOROSKOP
jarac21. 12. - 21. 1.
Od vas se očekuje da ostvarite neku zapaženu ulogu u poslovnim susretima. To što okolina veruje u vaše sposobnosti predstavlja dovoljan povod, da pružite svoj maksimum u onoj oblasti za koju imate najviše interesovanja ili afiniteta. Važno je da vas neko posmatra toplim pogledom i danas ćete biti zadovoljni.
  • 2025 © - vesti online