Subota 28.04.2012.
20:48
Beta A

Rasing Santander ispao iz španske Primere

Fudbaleri Rasinga iz Santandera ispali su iz španske Primere, pošto su danas u 36. kolu poraženi u gostima od Real Sosijedada sa 3:0 i tri utakmice pre kraja izgubili sve šanse za opstanak. Rasing je posle današnjeg meča vezao 17 uzastopnih utakmica bez pobede u Primeri.

Fudbaleri Rasinga nisu dovoljno trenirali da bi opstali u Primeri

Dva gola za Sosijedad postigao je Antoan Grizman, u 47. i 70. minutu, dok je Imanol Agireče postavio konačnan rezultat u 83. Sporting iz Hihona zabeležio je tri boda u poslednja četiri kola, pošto je u gostima slavio protiv Espanjola sa 3:0 golovima Adrijana Kolunge u 48, Oskara Treha u 70. i Mate Bilića u 80. minutu.

Fudbaleri Levantea pobedili su na svom terenu Granadu sa 3:1 i nastavili borbu za mesto koje vodi u Ligu šampiona. Golove za domaćina postigli su Aruna Kone, Ćavi Tores i Valdo, dok je strelac za Granadu bio Odion Igalo.

Majorka je u gostima savladala Hetafe sa 3:1. Golove za tim sa Baleara postigli su Viktor Kasadesus u 30, Alehandro Alfaro u 68. i Tomer Hemed u 78. minutu, dok je jedini gol za domaćina postigao Aleksis u poslednjim trenucima meča.