21:48

Milan i Juventus jedva do bodova

Borba za titulu Serije A ostaje otvorena pošto su Juventus i Milan zabeležili minimalne pobede uz dosta muke.

I dalje bez poraza od početka šampionata - igrači Juventusa

"Stara dama" je slavila u Ćezeni rezultatom 0:1, a jedini gol na meču vredan tri boda postigao je Marko Borijelo desetak minuta pre kraja meča.

Del Pjero je ubacio loptu u kazneni sa desne strane, Vučinić je bio najbolji u skoku i glavom je spustio na volej Borijelu, koji je sa 15 metara levom nogom zakucao nisko pored nemoćnog golmana Antonjolija.

Četiri kola pre kraja sezone u Seriji A, Juventus je i dalje bez poraza sa 74 osvojena boda, tri više od drugoplasiranog Milana koji je takođe minimalno slavio na svom terenu protiv Đenove 1:0.

Pobedu Milanu doneo je Kevin-Prins Boateng pet minuta pre kraja, a igrač Đenove Boško Janković isključen je u 72. minutu zbog drugog žutog kartona.

I fudbaleri Novare priredili su iznenađenje u utakmici zaostalog 33. kola Serije A i savladali ekipu Lacija sa 2:1. Poraz "nebeskoplavih" nisu uspeli da iskoriste Roma koja je izgubila na svom terenu od Fiorentine sa 1:2, kao ni Udineze koji je takođe izgubio kao domaćin od ekipe Intera rezultatom 1:3.

Napoli se primakao na samo jedan bod od treće pozicije pobedom na gostovanju Lećeu 0:2, a trijumf je ostvarila i Parma i to preokretom u Palermu 1:2.

Novara - Lacio 2:1 (1:1)