Petak 6. 2. 2026.
Beograd
160
  • Novi Sad
    170
  • Niš
    140
  • Kikinda
    160
  • Kraljevo
    150
  • Kruševac
    150
  • Leskovac
    150
  • Loznica
    140
  • Negotin
    190
  • Ruma
    170
  • Sjenica
    120
  • Vranje
    130
  • Vršac
    140
  • Zlatibor
    140
  • Zrenjanin
    170
0
Petak 13.04.2012.
23:28
Vestionline, Blic A

Klop: Ne zameram Subotiću zbog neumesne reakcije

Trener Borusije iz Dortmunda Jirgen Klop kritikovao je ponašanje štopera svoje ekipe Nevena Subotića na utakmici protiv minhenskog Bajerna.

Bez drame u Dortmundu - Neven Subotić

Borusija je pobedila rezultatom 1:0 i povećala prednost u šampionskoj trci sa Bajernom na šest bodova, ali će meč ostati upamćen po promašenom jedanaestercu Arjena Robena i reakciji srpskog reprezentativca koji mu se uneo u lice i, kako je izjavio za medije, Robenu rekao da ''ne voli glumce''.

''Nevenova reakcija je bila nepotrebna i neprimerena, ali ništa dramatično se nije dogodilo pošto ni Roben nije reagovao, pa mu neću previše zameriti'', rekao je Klop.

"Milioneri" šampionsku trku nastavljaju u subotu mečom protiv Šalkea u gostima,  a još uvek je neizvesno da li će Neven Subotić moći da nastupi na ovom susretu.

On je na utakmici sa Bajernom u sredu zadobio jak udarac u list, pa je neizvesno da li će biti spreman. Po svemu sudeći, odluka o njegovom eventualnom nastupu na ovoj utakmici biće doneta tek na dan meča, u subotu.

POVEZANE VESTI

VIDEO VESTI
ŠTAMPANO IZDANJE
DOBITNIK
Sigma Pešić (59)
GUBITNIK
Sonja Biserko (71)
DNEVNI HOROSKOP
vodolija21. 1. - 19. 2.
Nedostaje vam osnovno interesovanje da se posvetite nekim poslovnim temema koje zahtevaju dodatni napor. Nemojte precenjivati svoje profesionalne mogućnosti. Trenutni položaj Meseca u vama podstiče emotivnu nesigurnost, stoga izbegavajte rasparavu ili sumnjivo društvo. Budite iskreni prema svima.
DNEVNI HOROSKOP
bik21. 4. - 21. 5.
Budite promišljeni pred osobom koja vas je zaintrigirala svojom pojavom ili pričom o poslovno finansijskoj saradnji. Konsultujete svoje saradnike, pre nego što donesete neku zvaničnu odluku. Više glava potencijalno može da smisli bolje rešenje. U susretu sa voljenom osobom, trebate uživati u ljubavi.
DNEVNI HOROSKOP
rak22. 6. - 22. 7.
Ukoliko želite dobro da razrešite poslovni nesporazum sa jednom osobom, budite dovoljno efikasni i odlučni. Preduhitrite saradnike koji računaju na vašu neinformisanost o poslovnim prilikama. Važno je da jasno definisete svoje ciljeve. Imate utisak da vaš ljubavni život lagano stagnira i da nije interesantan.
  • 2026 © - vesti online