0
Subota 17.03.2012.
22:27

Mesi 150. golom u Primeri presudio Sevilji

Lionel Mesi je nastavio svoju golgetersku seriju i u pobedi Barselone na gostovanju Sevilji od 0:2.

Nastavak sjajne golgeterske serije Lionela Mesija

Sjajni Argentinac je postigao pogodak za konačnih 2:0 u 25. minutu, sedam minuta posle Ćavijevog gola za vođstvo Barse, a ono što je posebno interesantno to je da je to bio 31. Mesijev gol u ovoj sezoni Primere.

Lionelu Mesiju je taj pogodak bio jubilarni 150. za Barsu u prvenstvu, a četiri mu još nedostaju da postane rekorder kluba u svim takmičenjima (235).

Barselona je sa ova tri boda smanjila zaostatak za Realom na sedam bodova, ali "kraljevski klub" će u nedelju imati priliku da vrati ogromnu prednost, pobedom nad Malagom na svom "Santjago Bernabeu".

U prve tri utakmice 27. kola španske Primere pobede su ostvarili Granada i Hetafe, dok je meč između Saragose i Osasune završen bez pobednika.

Naime, Granada je savladala Sporting sa 1:0, a jedini strelac na utakmici bio je Martinez u 81. minutu.

Saragosa i Osasuna su podelile bodove 1:1, a strelci su bili Postiga u 86. minutu za domaćine i Roversio dva minuta kasnije za goste.

Hetafe je bio uspešniji od Real Sosijedada rezultatom 2:1, a golove su postigli Martins u 3 i Sikueria u 24. minutu za Hetafe, a Kolunga u 90. za Sosijedad.