1
Sreda 01.02.2012.
23:48

Arsenal ponovo ostao bez pobede

Fudbaleri Arsenala odigrali su bez golova na gostovanju protiv Boltona, posle čega su pali na sedmu poziciju engleske Premijer lige.

Teško do Lige šampiona ove sezone - Arsen Venger

Arsenal ni posle četiri vezane utakmice ne zna za pobedu u engleskom šampionatu, pošto su večeras kao gosti u 23. kolu odigrali samo 0:0 protiv Boltona.

"Tobdžije" nikako da se sastave u ovoj godini, jer su nakon tri uzastopna poraza od Svonsija, Fulama i Mančester junajteda, ugrabili samo bod slabašnom Boltonu, pa su izabranici Arsena Vengera pali na sedmu poziciju Premijer lige.

Fudbaleri Njukasla zakucali Blekburn u zonu ispadanja

Njukasl je na "Ivud Parku" kao gost savladao Blekburn rezultatom 2:0. Pred kraj prvog poluvremena Blekburn nije iskoristio penal, a srpski reprezentativac Radosav Petrović zamenjen je u 66. minutu.

Fudbaleri Sanderlenda večeras su na "Stadionu Svetlosti" uspeli da zabeleže pobedu protiv Noriča sa 3:0. Golove su postigli Kembel u 21 i Sesenjon u 28. minutu, a konačan rezultat postavio je Ajala autogolom u 54. minutu.

Aston Vila je na svom "Vila Parku" u Birmingemu uspela da stigne dva gola minusa protiv Kvins Park Rendžersa 2:2, dok je Fulam takođe kao domaćin ispustio pobedu nad Vest Bromvič Albionom 1:1.